Alapkategória

Szombati ÉLŐ-sportközvetítések a hazai televíziókban

Íme a szombati kínálat a hazai TV-k élő sportkínálatából:

M4 Sport
 9.00: Úszás, országos bajnokság, Kaposvár
10.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-ZTE
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Budafok

    M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Budapest Honvéd
17.00: Kosárlabda, férfi NB I, Fehérvár-Atomerőmű
19.15: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Sopron

    Sport 1
 9.00: Tenisz, Masters 2020, Győr
15.15: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Németország-Magyarország
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Norvégia-Horvátország
21.00: Küzdősport, MMA-gála

    Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Darmstadt-Hamburg
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bremen
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Bayern München

    Eurosport 1
 9.20 és 12.00: Alpesi sí, női vk, Courchevel
10.25: Alpesi sí, férfi vk, Val d’Isere
14.30: Sílövészet, férfi vk, Hochfilzen
15.30: Síugrás, sírepülő vb, Planica
19.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open

    Eurosport 2
11.35: Sílövészet, női vk, Hochfilzen
13.45: Sznúker, Home Nations Series, Skót Open

    Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Aston Villa
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-West Brom
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Spezia
17.25: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár-Graz
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Verona

    Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Monaco
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Montpellier

    Spíler 1
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Bilbao
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Sevilla
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Alavés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid

    Arena 4
10.30: Síakrobatika, vk, Idre Fjall
13.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Cardiff-Swansea
16.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Blackburn Rovers-Norwich City
21.30: Amerikaifutball, NCAA

Fel