Spanyol Foci

Spanyol Kupa – Könnyedén lépett át a Zaragozán a Real Madrid

A Real Madrid csapata nagyon sima mérkőzésen verte el idegenben a Zaragoza alakulatát, a Copa del Rey mai játéknapján és jutott a legjobb nyolc csapat közé. A jelenleg másodosztályú hazaiak nem tudtak nagy ellenállást kifejteni Ramosék ellen.

Real Zaragoza - Real Madrid képe
Fotó: MD

Varane már a 6. percben vezetéshez juttatta a Real Madridot, egy jobb oldali beadást vágott a léc alá közelről, mindenki lába alatt elsuhant a labda, a francia világbajnok azonban jól érkezett a hosszú oldalon. 0:1

Fotó: MD

A második találatot Lucas szerezte a 30. percben, egy Zaragoza tizenhatos előtti kavarodás közben Kroos szerzett labdát és a középen teljesen egyedül álló Lucashoz továbbított, aki könnyedén lőtt a bal felső sarokba 0:2

Fotó: MD

A harmadik gólt Vinicius jegyezte a 71. percben, ügyesen és pontosan passzolt a kapu bal oldalába egy kényszerítő után. 0:3

Fotó: MD

A negyedik madridi gólt a csereként beálló Karim Benzema szerezte Dani Carvajal jobb oldali nagyon pontos beadását könnyedén belsőzte a hazaiak kapujába és ezzel beállította a végeredményt.