Spanyol Foci

Real Madrid: Simának indult, de izgalmas volt a hajrá a Granada ellen

A Real Madrid csapata a Granada gárdáját látta vendégül a Bernabeu Stadionban. A meccs nagyon jól indult a hazaiaknak és Benzema révén hamar vezetést szerzett a Real.

M

A félidő hátralévő részében még egy gól született, ezt a gólt az idei galaktikus igazolás Eden Hazard szerezte. Ez volt Hazard első hivatalos meccsen szerzett gólja a Real Madrid mezében. A második félidőben tovább növelte találatai számát a Real, a csereként beállt Luka Modric lőtt bődületes nagy gólt Hazard gólpasszából.

M

Ezután mindenki azt várta, hogy további hazai gólok jönnek, de a Granada nem adta fel és két gyors találattal visszajöttek a meccsbe. Az első vendéggólnál hatalmasat hibázott Areola kapus. Nem rúgta el a labdát egy kapu előtti szituációnál és lelopták a a zsugát a lábáról, ő csak felrúgni tudta a granadai csatárt. A büntetőt Machis magabiztosan értékesítette és ezzel lendületet kapott a Granada. 3:1 Rá nyolc percre már egy gólra csökkentette hátrányát a vendég klub. A 77. percben Duarte talált Areola kapujába egy beadás után megcsúsztatott labdát terelt a Real Madrid kapujába. 3:2

M

A Real Madrid cserélt és bejött James Rodriguez, aki góllal hálálta meg Zidane bizalmát. Egy gyors és tetszetős támadás után Odriozola húzott el a jobb szélen és hibátlan visszagurítását James lőtte kapásból a kapuba. 4:2