Angol Foci

Premier League: Döntetlen a Guardiola – Pochettino csata, további eredmények, statisztikák

Döntetlent játszott a két nagyágyú a Premier League hétvégi fordulójának rangadóján Manchester-ben. Sterling és Agüero góljaival valamint Lamela találatával 2:1 -re vezetett a hazai csapat a félidőben, de Lucas Moura az 56. percben kiegyenlített és maradt a döntetlen.

Manchester City – Tottenham Hotspur

M

Image
Fotó: Twitter

M

Az első félidőben nagy fölényben futballoztak a hazaiak, Raheem Sterling és Sergio Agüero révén kétszer is eredményes volt, de a londoniak egyetlen kaput eltaláló lövéséből a túloldalon Erik Lamela is betalált.
    A játék képe a folytatásban sem változott, ám Lucas Moura másodpercekkel a becserélése után egyenlítést érő gólt fejelt egy szöglet után. A 92. percben, Gabriel Jesus találata után már a győzelmet ünnepelték a manchesteriek, ám a játékvezető döntése nyomán, kezezés miatt középkezdés helyett kapuskirúgás következett.
    Josep Guardiola vezetőedző együttese január eleje óta sorozatban 15 tétmeccset nyert meg házigazdaként, ez a remek sorozata az új bajnoki idény első hazai mérkőzésén megszakadt.