Connect with us

Sportműsor

Pénteki sportműsor és TV közvetítések – játszanak a franciák, portugálok, angolok

Pénteki sportműsor és TV közvetítések – játszanak a franciák, portugálok, angolok

Újabb meccsek jönnek az EB selejtező sorozatban, pályára lép Fucsovics Márton is Miamiban.

1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: 
Bulgária–Montenegró  (Tv: Sport1)
20.45: 
Anglia–Csehország (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
20.45: 
Portugália–Ukrajna
20.45: Luxemburg–Litvánia
H-CSOPORT
20.45: 
Moldova–Franciaország (Tv: Sport2)
20.45: Andorra–Izland
20.45: Albánia–Törökország

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00: 
Haladás–Mosonmagyaróvár (NB II)
12.00: Újpest–Gyirmót FC Győr (NB II)
13.00: DVTK–Vác FC (NB II)
Mezőkövesd–Kazincbarcika (NB II)
MTK–SKF Sered (szlovák)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
19.00: 
világbajnokság, Silkeborg, csoportmérkőzés(Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG

Erste Liga
ELŐDÖNTŐ, 6. MÉRKŐZÉS
17.30:
 Csíkszereda (romániai)–UTEAz egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–2 a Csíkszereda javára 

EBEL:
NEGYEDDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
19.15: 
Fehérvár AV19–Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–1 a Salzburg javára
NHL
szombat, 3.00:
 Anaheim Ducks–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.30:
 Bredene Koksijde Classic (Tv: Eurosport2)
21.00: Hatnapos verseny, Manchester, 1. nap (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA

Női NB1:
18.00: 
PEAC-Pécs–PINKK-Pécsi 424
FÉRFI EUROLIGA
17.55:
 Himki Moszkva (orosz)–Maccabi Tel-Aviv (Tv: Digi Sport3)
20.25: Baskonia (spanyol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport3)

MŰKORCSOLYA
4.00:
 világbajnokság, Szaitama, jégtánc ritmustánc (Janovszkaja Anna, Lukács Ádám)
9.30: világbajnokság, Szaitama, női kűr (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
18.30:
 Fino Kaposvár SE–MAFC-BME

SPORTLÖVÉSZET
9.00: 
légfegyveres Európa-bajnokság, Eszék, puska és pisztoly férfi és női csapat, puska és pisztoly vegyes csapat, alapversenyek

TENISZ
16.00:
 ATP-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport2)
szombat, 3.00: WTA-torna, Miami (Tv: Digi Sport1)

ATP 1000-ES TORNA, MIAMI (9 314 875 dollár, kemény pálya)
EGYES, 2. FORDULÓ
16.00: 
Auger-Aliassime (kanadai)–Fucsovics (magyar, 29.)




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor