Kézilabda

Női kézilabda NB I – A Siófok kilenc góllal verte a Kisvárdát

Az esélyeknek megfelelően a Siófok legyőzte a Kisvárdát a női kézilabda NB I egyetlen szerdai mérkőzésén.

A vendégcsapat az első harminc percben még remekül tartotta magát, hiszen a hazaiak csupán kétgólos előnyre tudtak szert tenni, a térfélcsere után azonban érvényre jutott a dobogóra pályázó EHF Kupa-győztes Balaton-parti együttes nagyobb tudása.

Eredmény, női NB I:
Siófok KC-Kisvárda Master Good SE 26-17 (13-11)

Siófok, 1330 néző, v.: Őri E., Pozdena E.

Siófok : Szikora M. – Böhme, Aoustin C., Jezic, Drabik J., Mazák Németh Cs., Such N., Niomba G., Kobetic A., Tomori Zs., Lapos L., Póczik K., Wald K., Csapó K., Solberg., Janjusevic A., Vezetőedző: Tor Odvar Moen

Kisvárda: Pásztor – Udvardi L., Habánková V, Milanovics-Litre, Siska P, Radojevics, Milosevics T., Lajtos N., Dudás G., Smid E., Petika, Dombi L., Soltész P., Orbán A., Bárány K., Repák D.. Vezetőedző: Bakó Botond.

Az eredmény alakulása. 10. perc: 5–3. 16. p.: 8–6. 25. p.: 13–10. 30. p.: 13–11. 37. p.: 15–11. 50. p.: 22–16. .58 p.: 25–17

Kiállítások: 6, illetve 8 perc. Hétméteresek: 4/4, illetve 5/3.