Spanyol Foci

La Liga: Nehezen győzött a Barcelona

A Barcelona csapata a Real Sociedad alakulatát fogadta a Camp Nouban ma délután és gól nélküli első félidő után, 1:0-ra nyertek a katalánok Messi 11-esből szerzett találatával.

A Barcelona nehezen gyűrte le a Real Sociedadot, Messi csak a 81. percben talált be büntetőből. A kezezésért megítélt büntetőt a VAR segítségével kapta a Barca, azonban egy gyönyörű hazai támadás végén Jordi Alba is betalált Ansu Fati passzából, ezt azonban a VAR les miatt érvénytelenítette. A Barcelona nem játszott jól, nagyon hiányzott Suarez a támadásokból, Messi sem fogott ki túl jó napot. Ha így folytatja a csapat lassan inogni kezd a kispad Setien alatt. A győzelemmel a Barca vezeti a La Ligát, a holnap esti Betis – Real Madrid mérkőzés végéig biztosan.

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ

FC Barcelona–Real Sociedad 1–0 (Messi 81. – 11-esből)

Péntek:

Alavés–Valencia 1–1 (É. Méndez 73., ill. Parejo 34.)

Szombat:

Eibar–Mallorca 1–2 (Bigas 92., ill. D. Rodríguez 42., Kubo 78.)

Atlético Madrid–Sevilla 2–2 (Morata 32. – 11-esből, Joao Félix 36., ill. L. de Jong 19., Ocampos 43. – 11-esből)