Spanyol Foci

La Liga: Holtversenyben élen a Real Madrid a Sevilla legyőzésével

Image
Fotó: Twitter

A Sevilla vendégeként lépett a pályára a Real Madrid és nagyon izgalmas 1:0 -ás győzelmet aratott idegenben a Zidane legénység. A gólt Karim Benzema szerezte a második félidőben Dani Carvajal gyönyörű beadásából.

M

A Real Madrid most célfutballt játszott mindenféleképpen nyerni akartak, hogy a bajnokságot egy esetleges győzelemmel vezetni tudják majd. Ez ma sikerült és tartja továbbra is veretlenségét a fővárosi csapat valamint az Athletic Clubbal együtt 11 ponttal az élen áll a csapat.

Image

Eden Hazard már kezd formába lendülni és a kilencvenedik percben történt lecseréléséig nagyon keményen küzdött a belga sztár. Dicséretet érdemel Bale is aki nagyon veszélyes volt végig, Curtois is magabiztos volt és végre gól nélkül hozott le egy bajnoki meccset.