Connect with us

Kézilabda

Férfi kézilabda NB I: elkészült a 2020/21-es szezon sorsolása

Férfi kézilabda NB I: elkészült a 2020/21-es szezon sorsolása

Nyilvánosságra hozták a férfi kézilabda NB I 2020–2021-es idényének sorsolását.

2020. augusztus 28. péntek
18.00:
 Telekom Veszprém–Budakalász                  

2020. szeptember 2. szerda
18.00: 
Telekom Veszprém–Csurgói KK
18.00: 
Orosházi FKSE-Linamar–Mol-Pick Szeged                

2020. szeptember 4. péntek
18.30: 
Ferencváros–Ceglédi KKSE

2020. szeptember 5. szombat
18.00: 
Mol-Pick Szeged–Budakalász
18.00: 
Dabasi KC VSE–Veszprémi KKFT
18.00: Sport36-Komló–SBS-Eger
18.00: 
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Orosházi FKSE-Linamar
20.00: Balatonfüredi KSE–Grundfos Tatabánya KC

2020. szeptember 8. kedd
18.00: 
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE                  

2020. szeptember 9. szerda
18.00: 
Csurgói KK–Mol-Pick Szeged                   

2020. szeptember 11. péntek

17.30: Ceglédi KKSE–Dabasi KC VSE
18.00: 
Grundfos Tatabánya KC–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Sport36-Komló
18.00: 
Veszprémi KKFT–Telekom Veszprém                    

2020. szeptember 12. szombat
17.00: 
Budakalász–Balatonfüredi KSE                
18.00: SBS-Eger–Ferencváros                  

2020. szeptember 13. vasárnap

18.00: Telekom Veszprém–Orosházi FKSE-Linamar              

2020. szeptember 18. péntek
18.00: 
Ferencváros–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Balatonfüredi KSE            

2020. szeptember 19. szombat

17.00: Budakalász–Csurgói KK
18.00: Mol-Pick Szeged–Veszprémi KKFT
18.00: Telekom Veszprém–Ceglédi KKSE
18.00: Dabasi KC VSE–SBS-Eger
18.00: Sport36-Komló–Grundfos Tatabánya KC                

2020. szeptember 24. csütörtök
18.00: 
Grundfos Tatabánya KC–Ferencváros                  

2020. szeptember 25. péntek
18.00: 
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Budakalász
18.00: 
Veszprémi KKFT–Csurgói KK                    

2020. szeptember 26. szombat
18.00: 
Balatonfüredi KSE–Sport36-Komló
18.00: 
Orosházi FKSE-Linamar–Dabasi KC VSE
18.00: Ceglédi KKSE–Mol-Pick Szeged              

2020. szeptember 27. vasárnap

18.00: SBS-Eger–Telekom Veszprém                     

2020. október 7. szerda
18.00: 
Mol-Pick Szeged–Grundfos Tatabánya KC                       

2020. október 9. péntek
18.00: 
Mol-Pick Szeged–SBS-Eger
18.00: Ferencváros–Balatonfüredi KSE               

2020. október 10. szombat
17.00: 
Budakalász–Veszprémi KKFT
18.00: Sport36-Komló–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Csurgói KK–Ceglédi KKSE             

2020. október 11. vasárnap
18.00: 
Dabasi KC VSE–Grundfos Tatabánya KC               

2020. október 16. péntek
17.30: 
Ceglédi KKSE–Veszprémi KKFT
18.00: 
SBS-Eger–Csurgói KK                     

2020. október 17. szombat
18.00: 
Sport36-Komló–Budakalász
18.00: 
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Ferencváros
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Telekom Veszprém
18.00: 
Mol-Pick Szeged–Orosházi FKSE-Linamar

2020. október 18. vasárnap
18.00: 
Balatonfüredi KSE–Dabasi KC VSE           

2020. október 23. péntek
18.00: 
Ferencváros–Sport36-Komló                     

2020. október 24. szombat
17.00: 
Budakalász–Ceglédi KKSE
18.00: 
Dabasi KC VSE–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Veszprémi KKFT–SBS-Eger
18.00: 
Csurgói KK–Orosházi FKSE-Linamar

2020. november 7. szombat
18.00: 
SBS-Eger–Ceglédi KKSE                

2020. november 11. szerda
18.00: 
Ferencváros–Budakalász
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE
18.00: 
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Telekom Veszprém
18.00: 
Balatonfüredi KSE–Mol-Pick Szeged
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Csurgói KK
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Veszprémi KKFT                 

2020. november 13. péntek
17.30: 
Ceglédi KKSE–Orosházi FKSE-Linamar                     

2020. november 14. szombat
17.00: 
Budakalász–SBS-Eger
18.00: Mol-Pick Szeged–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Telekom Veszprém
18.00: Dabasi KC VSE–Ferencváros
18.00: 
Grundfos Tatabánya KC–Veszprémi KKFT
18.00: Csurgói KK–Balatonfüredi KSE                  

2020. november 20. péntek
18.00: 
Grundfos Tatabánya KC–Ceglédi KKSE
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–SBS-Eger                  

2020. november 21. szombat
18.00: 
Sport36-Komló–Mol-Pick Szeged
18.00: HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Csurgói KK
18.00: Balatonfüredi KSE–Veszprémi KKFT                     

2020. november 22. vasárnap
Ferencváros–Telekom Veszprém
18.00: Dabasi KC VSE–Budakalász           

2020. november 27. péntek
17.30: 
Ceglédi KKSE–Balatonfüredi KSE             

2020. november 28. szombat
17.00: 
Budakalász–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Mol-Pick Szeged–Ferencváros
18.00: Grundfos Tatabánya KC–SBS-Eger
18.00: Csurgói KK–Sport36-Komló            

2020. november 29. vasárnap
13.00:
 Veszprémi KKFT–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: 
Telekom Veszprém–Dabasi KC VSE                      

2020. december 4. péntek
18.00: 
Ferencváros–Csurgói KK
18.00: HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Ceglédi KKSE                   

2020. december 5. szombat
18.00: 
Dabasi KC VSE–Mol-Pick Szeged
18.00: Sport36-Komló–Veszprémi KKFT
18.00: Balatonfüredi KSE–SBS-Eger
18.00: 
Grundfos Tatabánya KC–Orosházi FKSE-Linamar                  

2020. december 11. péntek
17.30: 
Ceglédi KKSE–Sport36-Komló
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Balatonfüredi KSE
18.00: 
SBS-Eger–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Veszprémi KKFT–Ferencváros                 

2020. december 12. szombat
17.00: 
Budakalász–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Csurgói KK–Dabasi KC VSE                      

2020. december 16. szerda
18.00: 
Mol-Pick Szeged–Telekom Veszprém                   

2021. február 4. csütörtök
18.00: 
Veszprémi KKFT–Dabasi KC VSE             

2021. február 5. péntek
17.30: 
Ceglédi KKSE–Ferencváros                      

2021. február 6. szombat
17.00: 
Budakalász–Mol-Pick Szeged
18.00: SBS-Eger–Sport36-Komló
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Balatonfüredi KSE                      

2021. február 7. vasárnap
18.00: 
Csurgói KK–Telekom Veszprém                  

2021. február 12. péntek
18.00: 
Ferencváros–SBS-Eger                  

2021. február 13. szombat
18.00: 
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Sport36-Komló–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: 
Dabasi KC VSE–Ceglédi KKSE
18.00: Telekom Veszprém–Veszprémi KKFT
18.00: Mol-Pick Szeged–Csurgói KK
18.00: 
Balatonfüredi KSE–Budakalász                   

2021. február 19. péntek

18.00: SBS-Eger–Dabasi KC VSE              

2021. február 20. szombat
18.00: 
Veszprémi KKFT–Mol-Pick Szeged
18.00: Ceglédi KKSE–Telekom Veszprém
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Ferencváros
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló
18.00: Balatonfüredi KSE–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Csurgói KK–Budakalász                  

2021. február 26. péntek
18.00: 
Ferencváros–Grundfos Tatabánya KC                  

2021. február 27. szombat
17.00: 
Budakalász–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
18.00: Dabasi KC VSE–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Telekom Veszprém–SBS-Eger
18.00: Mol-Pick Szeged–Ceglédi KKSE
18.00: Csurgói KK–Veszprémi KKFT                    

2021. március 5. péntek
17.30: 
Ceglédi KKSE–Csurgói KK             

2021. március 6. szombat
18.00: 
Orosházi FKSE-Linamar–Telekom Veszprém
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Dabasi KC VSE
18.00: Balatonfüredi KSE–Ferencváros
18.00: HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Sport36-Komló                  

2021. március 7. vasárnap
18.00: 
SBS-Eger–Mol-Pick Szeged
18.00: 
Veszprémi KKFT–Budakalász                     

2021. március 19. péntek
18.00: 
Ferencváros–Veszprémi KKFT                 

2021. március 20. szombat
18.00: 
Telekom Veszprém–Mol-Pick Szeged
18.00: Balatonfüredi KSE–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: 
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–SBS-Eger
18.00: Sport36-Komló–Ceglédi KKSE
18.00: Dabasi KC VSE–Csurgói KK
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Budakalász                      

2021. március 26. péntek
17.30: 
Ceglédi KKSE–Budakalász
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Mol-Pick Szeged                       

2021. március 27. szombat
18.00: 
Balatonfüredi KSE–Telekom Veszprém
18.00: HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Dabasi KC VSE
18.00: Sport36-Komló–Ferencváros
18.00: SBS-Eger–Veszprémi KKFT
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Csurgói KK              

2021. április 2. péntek
17.30: 
Ceglédi KKSE–SBS-Eger                

2021. április 3. szombat
17.00: 
Budakalász–Ferencváros
18.00: Dabasi KC VSE–Sport36-Komló
18.00: Telekom Veszprém–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Csurgói KK–Grundfos Tatabánya KC                     

2021. április 4. vasárnap
17.00: 
Veszprémi KKFT–Orosházi FKSE-Linamar                 

2021. április 16. péntek
18.00: 
Ferencváros–Dabasi KC VSE                   

2021. április 17. szombat
18.00: 
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Mol-Pick Szeged
18.00: Telekom Veszprém–Sport36-Komló
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Ceglédi KKSE
18.00: Balatonfüredi KSE–Csurgói KK
18.00: SBS-Eger–Budakalász                      

2021. április 18. vasárnap
17.00: 
Veszprémi KKFT–Grundfos Tatabánya KC            

2021. április 20. kedd
18.00: 
Mol-Pick Szeged–Balatonfüredi KSE                   

2021. április 23. péntek
17.30: 
Ceglédi KKSE–Grundfos Tatabánya KC                 

2021. április 24. szombat
17.00: 
Budakalász–Dabasi KC VSE
18.00: Telekom Veszprém–Ferencváros
18.00: Mol-Pick Szeged–Sport36-Komló
18.00: Csurgói KK–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: SBS-Eger–Orosházi FKSE-Linamar                  

2021. április 25. vasárnap
17.00: 
Veszprémi KKFT–Balatonfüredi KSE                     

2021. május 4. kedd
18.00: 
Dabasi KC VSE–Telekom Veszprém                       

2021. május 7. péntek
18.00: 
Ferencváros–Mol-Pick Szeged                

2021. május 8. szombat
18.00: 
SBS-Eger–Grundfos Tatabánya KC
18.00: 
Balatonfüredi KSE–Ceglédi KKSE
18.00: HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Veszprémi KKFT
18.00: Sport36-Komló–Csurgói KK
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Budakalász               

2021. május 14. péntek

17.30: Ceglédi KKSE–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
18.00: Veszprémi KKFT–Sport36-Komló              

2021. május 15. szombat
17.00: 
Budakalász–Telekom Veszprém
18.00: Csurgói KK–Ferencváros
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Grundfos Tatabánya KC                  

2021. május 16. vasárnap
Mol-Pick Szeged–Dabasi KC VSE
18.00: 
SBS-Eger–Balatonfüredi KSE                     

2021. május 21. péntek
18.00: 
Ferencváros–HE-DO B.BRAUN Gyöngyös                    

2021. május 22. szombat
17.00: 
Budakalász–Sport36-Komló
18.00: Dabasi KC VSE–Balatonfüredi KSE
18.00: Telekom Veszprém–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Csurgói KK–SBS-Eger                     

2021. május 23. vasárnap
18.00: 
Veszprémi KKFT–Ceglédi KKSE




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Kézilabda