Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


 Március 20., szerda:
  
    M4 Sport
 8.30: Műkorcsolya, világbajnokság, női rövidprogram, Szaitama
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Egis Körmend-Szolnoki Olaj

    Sport 1
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, RN Löwen-Nantes
20.45: Labdarúgás, válogatott barátságos mérkőzés, Németország-Szerbia

    Sport 2
17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avangard-Barisz
20.45: Labdarúgás, válogatott barátságos mérkőzés, Wales-Trinidad és Tobago

    Eurosport 1
 9.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg
15.15: Kerékpár, országúti verseny, Nokere Koerse

    Eurosport 2
 8.30: Műkorcsolya, világbajnokság, női rövidprogram, Szaitama
19.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

    Digisport 1
16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

    Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

    Digisport 3
18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Himki Moszkva
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Olimpia Milano

Március 21., csütörtök:
    
    M4 Sport
 8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi rövidprogram, Szaitama
17.45: Labdarúgás, női U17, elitkör, Magyarország-Görögország, Gyirmót
20.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Szlovákia-Magyarország, Nagyszombat

    Sport 1
15.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Kazahsztán-Skócia, Asztana
18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Ciprus-San Marino, Nicosia
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Azerbajdzsán, Zágráb

    Sport 2
20.00: Darts, Premier League, Berlin

    Eurosport 1
10.45: Síugrás, vk, selejtező, Planica
16.15: Sílövészet, vk, női sprint, Oslo
18.15: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Németország-Franciaország
20.30: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

    Eurosport 2
 8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi rövidprogram, Szaitama
14.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

    Digisport 1
 0.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

    Digisport 2
 0.00 és 22.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Fenerbahce
19.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Barcelona

    Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

    Spíler1 TV
 0.10: NHL, alapszakasz, Calgary Flames-Toronto Maple Leafs




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor