Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    május 19., szerda:
    
    M4 Sport
 9.50: Úszás, Európa-bajnokság, előfutamok, Duna Aréna
17.45: Úszás, Európa-bajnokság, elődöntő és döntők, Duna Aréna
20.30: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés, Szolnok-OSC

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain – THW Kiel
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Flensburg-Handewitt – Aalborg HB

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
18.00: Atlétika, Golden Spike, Ostrava
20.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, döntő, Atalanta-Juventus

    Eurosport 1
12.50: Kerékpár, Giro d’Italia, 11. szakasz

    Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Aston Villa
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Liverpool

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Parma
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Wolverhampton Wanderers
21.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Sheffield United

    Spíler 1
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal

    Spíler 2
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-West Ham United

    Arnea 4
19.00: Labdarúgás, angol harmadosztályú bajnokság, rájátszás, Lincoln-Sunderland


    május 20., csütörtök:
    
    M4 Sport
 9.50: Úszás, Európa-bajnokság, előfutamok, Duna Aréna
13.15: Forma-2, Monacói Nagydíj, időmérő, Monte-Carlo
14.45: Forma-1, Monacói Nagydíj, 2. szabadedzés, Monte-Carlo
17.45: Úszás, Európa-bajnokság, elődöntő és döntők, Duna Aréna
19.45: Kézilabda, női NB I, Vác-Győri Audi ETO

    Sport 1
 1.30: Kosárlabda, NBA, selejtező a rájátszásért, Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs
 4.00: Kosárlabda, NBA, selejtező a rájátszásért, Los Angeles Lakers-Golden State Warriors
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Telekom Veszprém-Nantes
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Barcelona-Meskov Breszt

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Texas Rangers-New York Yankees

    Eurosport 1
11.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 12. szakasz

    Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Parma
19.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád

    Arnea 4
19.00: Labdarúgás, angol negyedosztályú bajnokság, rájátszás, Tranmere-Morecambe
21.15: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Kilmarnock




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor