Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    május 12., szerda:
    
    M4 Sport
 8.45: Szinkronúszás, Európa-bajnokság, egyéni szabadprogram, döntő, Budapest
 9.45 és 12.00: Kajak-kenu, európai olimpiai pótkvalifikációs verseny, Szeged
11.00 és 14.30: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, női és férfi 5 km, Budapest
12.30 és 20.45: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi 1 m, selejtező és döntő, Budapest
16.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 1. szakasz
19.15: Műugrás, Európa-bajnokság, vegyespáros 3 méter szinkronműugrás, döntő, Budapest

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bjanokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Meskov Breszt-Barcelona
20.30: Kézilabda, férfi Bjanokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kiel – Paris Saint-Germain

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Hertha

    Eurosport 1
13.05: Kerékpározás, Giro d’Italia, 5. szakasz

    Eurosport 2
10.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

    Digisport 1
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Arsenal

    Digisport 2
10.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

    Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Juventus

    Spíler 1
19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Athletic Bilbao

    Spíler 2
18.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valencia
21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Sociedad

    Arena 4
20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hibernian


    május 13., csütörtök:
    
    M4 Sport
 8.45: Szinkronúszás, Európa-bajnokság, csapat szabadprogram, selejtező, Budapest
 9.45 és 13.45: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, női és férfi 10 km, Budapest
11.00 és 18.15: Kajak-kenu, európai olimpiai pótkvalifikációs verseny, Szeged
16.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 2. szakasz
19.30: Vízilabda, férfi ob I, elődöntő, 2. mérkőzés, FTC-Telekom – OSC-Újbuda
20.45: Műugrás, Európa-bajnokság, női toronyugrás, döntő, Budapest

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bjanokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Aalborg-Flensburg
20.30: Kézilabda, férfi Bjanokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Nantes-Telekom Veszprém

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, RB Leipzig-Borussia Dortmund

    Eurosport 1
12.35: Kerékpározás, Giro d’Italia, 6. szakasz

    Eurosport 2
10.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
18.00: Kajak-kenu, európai olimpiai pótkvalifikációs verseny, Szeged
21.30: Golf, PGA Tour, Byron Nelson

    Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Everton

    Digisport 2
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Verona

    Spíler 1
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-FC Liverpool

    Spíler 2
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Villarreal
21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Madrid




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor