Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 21., szerda:
    
    M4 Sport
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Kisvárda Master Good
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry-MOL Fehérvár
    
    Duna World
17.25: Vízilabda, női ob I, döntő, DUE-Maarsk Graphics – UVSE Hunguest Hotels
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. torna, FTC-Telekom Waterpolo – Barceloneta
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Budapest Honvéd

    Sport 1
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Trabzonspor
20.00: Darts, Premier League, Milton Keynes

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Union Berlin

    Eurosport 1
11.05: Kerékpár, Fleche Wallonne, nők
12.30: Kerékpár, Alpok Tour
14.15: Kerékpár, Fleche Wallonne, férfiak
17.00 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

    Eurosport 2
11.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield
15.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

    Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Sassuolo
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Internazionale

    Digisport 2
11.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
21.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester City

    Digisport 3
20.15: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Parma

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Southampton
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Villarreal

    Spíler 2
19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Athletic Bilbao
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Real Madrid

    Aréna4
19.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Rotherham United-Middlesbrough


    április 22., csütörtök:
    
    M4 Sport
16.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. torna, FTC-Telekom Waterpolo – Dinamo Tbiliszi
17.45: Birkózás, Európa-bajnokság, Varsó

    Sport 1
 0.30: Baseball, MLB, alapszakasz, New York Yankees-Atlanta Braves
15.00: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Gaziantepsor
20.00: Darts, Premier League, Milton Keynes

    Sport 2
19.30: Baseball, MLB, alapszakasz, Detroit Tigers-Pittsburgh Pirates

    Eurosport 1
14.00 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

    Eurosport 2
15.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
21.30: Golf, PGA Tour, Classic of New Orleans

    Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Atalanta
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Lazio

    Digisport 2
11.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

    Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

    Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-West Bromwich Albion

    Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Huesca
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Getafe




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor