Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 7., szerda:
    

    M4 Sport
16.45: Vízilabda, női ob I, UVSE Hunguest Hotels – DUE-Maarsk Graphics
18.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécsi MFC-Szolnoki MÁV FC
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Bayern München – Paris Saint-Germain

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, THW Kiel – MOL-Pick Szeged
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Kielce-Nantes

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
20.00: Darts, Premier Liga, Milton Keynes

    Eurosport 1
15.30: Kerékpár, World Tour, Baszk körverseny
19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, UCI ProSeries, Scheldeprijs

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli
21.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna
    
    Digisport 2
17.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

    Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Spíler 1
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

    Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, FC Porto-Chelsea


    április 8., csütörtök:
    
    M4 Sport
17.00: Röplabda, férfi Extraliga, döntő, 2. mérkőzés, FINO Kaposvár-Pénzügyőr
19.45: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 6. mérkőzés, SC Csíkszereda-Corona Brasov

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Telekom Veszprém – Vardar Szkopje
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Granada-Manchester United

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Fenerbahce
20.00: Darts, Premier Liga, Milton Keynes

    Eurosport 1
15.30: Kerékpár, World Tour, Baszk körverseny
19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

    Eurosport 2
16.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva

    Digisport 1
 1.00 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ajax-AS Roma

    Digisport 2
17.00: Tenisz, Bogota, WTA-torna
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Slavia Praha
23.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Digisport 3
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Dinamo Zagreb-Villarreal




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor