Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 24., szerda:
    
    M4 Sport
13.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Zalaegerszegi TE FC-Budapest Honvéd FC
17.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Ferencvárosi TC-MOL Fehérvár FC
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atalanta-Real Madrid

    Sport 1
16.45: Kézilabda, EHF Kupa, Timo Trebnje-GOG
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Meskov Breszt-FC Porto
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Barcelona

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

    Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
13.55 és 20.00: Sznúker, The Players Championship
17.30: Atlétika, nemzetközi fedett pályás verseny, Belgrád

    Eurosport 2
17.50: Síugrás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, női normál sánc, selejtező

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
17.55: Labdarúgás, Európa-liga, Tottenham Hotspur-Wolfsberg

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Lorient

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Elche CF

    Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Borussia Mönchengladbach-Manchester City

    Aréna 4
12.30: Sífutás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, női szabadstílusú 5 km selejtező
14.30: Sífutás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, férfi szabadstílusú 10 km selejtező
18.00: Síugrás, északisí-világbajnokság, Oberstdorf, női normál sánc, selejtező
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Preston North End-QPR

    február 25., csütörtök:
    
    M4 Sport
17.00: Jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, MAC HKB Újbuda-UTE
20.00: Röplabda, férfi Extraliga, Fino Kaposvár-LV Sport Pénzügyőr SE

    Sport 1
18.30: Kéziladba, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged – Kielce
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, PPD Zagreb-Telekom Veszprém

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard Omszk-Szalavat Julajev
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, AC Milan-Crvena zvezda

    Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye
15.05: Északisí-világbajnokság, sífutás, Oberstdorf
16.55: Északisí-világbajnokság, síugrás, Oberstdorf
19.55: Sznúker, The Players Championship

    Eurosport 2
13.55: Sznúker, The Players Championship

    Digisport 1
1.30 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Arsenal-Benfica
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Bayer Leverkusen-Young Boys

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Napoli-Granada
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Manchester United-Real Sociedad

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Ajax-Lille
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Leicester City-Sparta Praha
    
    Aréna 4
12.45: Északisí-világbajnokság, sífutás, sprintverseny, klasszikus stílus, selejtező, Oberstdorf
15.15: Északisí-világbajnokság, sífutás, női és férfi sprint, klasszikus stílus, döntő
17.00: Északisí-világbajnokság, síugrás, női normálsánc, döntő




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor