Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 17., szerda:
    
    M4 Sport
18.45: Vízilabda, női ob 1, UVSE-Eger
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Porto-Juventus

    Sport 1
16.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, CSZKA Moszkva-Alingsas
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Motor Zaporizzsja
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona-Nantes

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem +

    Eurosport 1
12.30: Alpesisí, világbajnokság, csapatverseny
14.15: Sílövészet, világbajnokság, férfi egyéni, Pokljuka
16.10 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, 2. forduló

    Eurosport 2
13.45: Sznúker, Welsh Open, 2. forduló

    Digisport 1
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester City

    Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nice

    Spíler1 TV
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Atlético Madrid

    ARENA4
12.15: Alpesisí, világbajnokság, csapatverseny
21.14: Labdarúgás, angol másodosztály, Bournemouth-Rotherham

    február 18., csütörtök:
    
    M4 Sport
20.00: Kosárlabda, férfi Eb-selejtező, Szlovénia-Magyarország

    Sport 1
16.45: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Löwen-Trimom Trebnje
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged – Vardar Szkopje
20.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, csoportkör, Schaffhausen-Grundfos Tatabánya

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem +
15.00: Jégkorong, KHL, Szalavat-AK Barsz
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Benfica-Arsenal

    Eurosport 1
 4.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne
12.30 és 13.20: Alpesisí, világbajnokság, női óriás-műlesiklás
15.00: Sílövészet, világbajnokság, Pokljuka
15.55 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, 3. forduló

    Eurosport 2
 9.50: Alpesisí, világbajnokság, női óriás-műlesiklás
11.30: Hódeszka, világkupa, Reiteralm
13.45: Sznúker, Welsh Open, 3. forduló
20.00: Golf, PGA Tour, Genesis Invitational

    Digisport 1
 1.00: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Real Sociedad-Manchester United
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Granada-Napoli

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Crvena Zvezda-AC Milan
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, LOSC-Ajax

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Braga-AS Roma
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a legjobb 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Salzburg-Villarreal

    ARENA4
10.00 és 13.30: Alpesisí, világbajnokság, női óriás-műleisklás
11.30: Hódeszka, világkupa, Reiteralm




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor