Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 3., szerda:
    
    M4 Sport
14.00: Futsal, Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Fehéroroszország
16.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Diósgyőr
18.00: Kézilabda, női NB I, Győr-Ferencváros
20.00: Labdarúgás, NB I, Újpest-Ferencváros

    Duna World
17.30: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Paks
20.00: Labdarúgás, NB I, Budafok-Zalaegerszeg

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, RB Leipzig-VfL Bochum
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, Granada-FC Barcelona

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Metz-Vipers Kristiansand
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Napoli-Atalanta

    Eurosport 1
 7.00: ATP-torna, Melbourne

    Eurosport 2
 7.30: Tenisz, ATP Kupa, Melbourne

    Digisport 1
 8.30: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Leicester City
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool FC-Brighton

    Digisport 2
 6.30: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lille
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Nimes
    
    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lorient
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-West Ham United

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester City

    Spíler 2
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Everton

    Arena 4
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Brentford-Bristol City

    február 4., csütörtök:
    
    M4 Sport
15.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Tigres-Ulsan Hyundai
16.45: Vízilabda, férfi ob I, OSC Újbuda – BVSC-Zugló
18.00: Kosárlabda, női Európa-bajnoki selejtező, Szlovákia-Magyarország

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Meskov Breszt – Flensburg-Handewitt
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Barcelona

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, Real Betis-Athletic Bilbao

    Eurosport 1
 7.00: ATP-torna, Melbourne
13.45 és 19.45: Sznúker, Shoot Out, 1. forduló

    Eurosport 2
 7.30: Tenisz, ATP Kupa, Melbourne
21.00: Golf, PGA Tour, Phoenix Open, 1. nap

    Digisport 1
 8.30: Tenisz, WTA-torna, Melbourne
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Chelsea

    Arena 4
22.00: Síakrobatika, világkupa, Deer Valley




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor