Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 20., szerda:
    
    M4 Sport
13.45: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Kazahsztán
17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK

    Sport 1
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Valcea-Buducnost
18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Rail Cargo Hunaria – Metz
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, 3. forduló, Alcoyano-Real Madrid

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-1. FC Köln
21.00: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Juventus-Napoli

    Eurosport2
12.50: Síakrobatika, világkupa, Idre

    Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lens

    Spíler 1
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Aston Villa
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Manchester United

    Spíler 2
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Huesca
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Granada

    Arena 4
19.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Norwich-Bristol City

    január 21., csütörtök:
    
    M4 Sport
13.55: Vízilabda, női olimpiai kvalifikációs torna, Magyarország-Görögország
18.00 és 20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő

    Sport 1
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cornellá-Barcelona

    Sport 2
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümürk-Besiktas
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Fenerbahce
21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Parma

    Eurosport 1
14.05: Sílövészet, világkupa, Antholz

    Eurosport 2
21.00: Golf, PGA Tour, 1. nap

    Digisport 1
16.50: Kosárlabda, női Európa Kupa, BC Prometey-Uni Győr
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Burnley

    Digisport 2
20.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Bellona Kayseri Basketbol-KSC Szekszárd

    Spíler 2
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Osasuna
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Atlético Madrid




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor