Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 16., szerda:
    

    M4 Sport
16.30: Vízilabda, férfi BL, FTC-Telekom Waterpolo – Brescia
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Diósgyőr
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Ferencváros

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Freiburg
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Wolfsburg

    Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, PDC-világbajnokság, London, 2. nap

    Eurosport 1
13.55 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix, 1. forduló

    Eurosport 2
18.35: Szabadstílusú sí, világkupa, Arosa

    Digisport 1
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Newcastle United
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham Hotspur

    Digisport 3
17.25: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Detva
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Southampton
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Crystal Palace

    Spíler 2
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Everton
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Sociedad

    ARENA4
18.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Derby County-Swansea City
21.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Reading-Norwich City

    december 17., csütörtök:
    
    M4 Sport
16.30: Vízilabda, férfi BL, FTC-Telekom Waterpolo – Hannover
19.00: Kézilabda, férfi NB I, MOL-Pick Szeged – Telekom Veszprém

    Sport 1
13.00 és 19.00: Darts, PDC-világbajnokság, London, 3. nap

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Anaitasuna-Getafe
21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Llanera-Celta Vigo

    Eurosport 1
14.05: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen
15.35 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix, 2. forduló és negyeddöntő

    Eurosport 2
13.55: Sznúker, World Grand Prix, 2.

    Digisport 1
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Burnley
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield-Manchester United

    Digisport 2
20.40: Labarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino

    Digisport 3
19.10: Jégkorong, ICE, Hydro Fehérvár AV19-Klagenfurt




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor