Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    augusztus 12., szerda:
    
    M4 Sport
19.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Telekom Waterpolo – A-Híd-VasasPlaket  
20.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, OSC-Újbuda – Szolnoki Dózsa

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Altach-Borussia Dortmund
19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Detroit Tigers-Chicago White Sox

    Eurosport 1
14.00, 20.00: Sznúker, világbajnokság, elődöntő, Sheffield
19.00: Autósport, FIA Formula-E Bajnokság, 10. forduló, Berlin

    Eurosport 2
11.00, 12.00: Motorsport, motokrossz-vb, Riga
14.45: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 1. szakasz
16.50: Kerékpár, országúti kerékpár, Pro Tour-sorozat

    Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

    Digisport 2
16.15: Vízilabda, Waterpolo Masters Summer Cup, FTC Masters-Oázis Masters
17.10: Vízilabda, Waterpolo Masters Summer Cup, Millennium Masters-OSC Masters
17.55: Tenisz, WTA-torna, Lexington

    Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington

    Spíler2 TV
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Atalanta – Paris Saint-Germain, Lisszabon

    ARENA4
19.00: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Mirren-Celtic


    augusztus 13., csütörtök:
    
    M4 Sport
18.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés
19.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, döntő
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Atlético Madrid-RB Leipzig, Lisszabon

    Sport 1
 3.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Los Angeles Clippers

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, New York Mets-Washington Nationals

    Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, elődöntő, Sheffield
19.00: Autósport, FIA Formula-E Bajnokság, 11. forduló, Berlin

    Eurosport 2
14.45: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 2. szakasz.

    Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága
20.05: Vízilabda, Waterpolo Masters Summer Cup, bronzmérkőzés
21.00: Vízilabda, Waterpolo Masters Summer Cup, döntő

    Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington

    Spíler2 TV
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Atlético Madrid-RB Leipzig, Lisszabon

    ARENA4
21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Tampa Bay Lightning-Columbus Blue Jackets




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor