Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 19., szerda:
    
    M4 Sport
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, MOL Fehérvár FC-Újpest
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Tottenham Hotspur-RB Leipzig

    Sport 1
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, középdöntő, Flensburg – MOL-Pick Szeged

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+
14.15 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Marseille

    Eurosport 1
14.00: Slíövészet, világbajnokság, Antholz, férfi egyéni 20 km
19.45: Atlétika, fedettpályás verseny, Lievin

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 1. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 1. szakasz
20.30 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

    Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United

    Digisport 2
19.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

    Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Atalanta-Valencia

    február 20, csütörtök:
    
    M4 Sport
18.00: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szlovénia
20.00: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Dinamo Kurszk

    Sport 1
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Eintracht Frankfurt-Red Bull Salzburg

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
14.15: Tenisz, ATP-torna, Marseille
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Motor Zaporizzsja-Kielce
20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Cardiff

    Eurosport 1
10.35 és 13.20: Sífutás, Világkupa
15.15: Sílövészet, vb, Antholz
16.00: Sznúker

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 2. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 2. szakasz
20.30 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

    Digisport 1
11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
18.35: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Club Brugge-Manchester United
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Olympiakosz-Arsenal

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Ludogorec-Internazionale
20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, AS Roma-Gent

    Digisport 3
18.50:  Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, CFR Cluj-Sevilla
20.55:  Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Bayer Leverkusen-FC Porto


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor