Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Április 10., szerda:
    

    M4 Sport
16.45: Jégkorong, női divízió 1/A világbajnokság, Magyarország-Dánia, Budapest
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Manchester United-FC Barcelona

    Sport 2
18.30: Labdarúgás, német Bundesliga 2, Duisburg-1. FC Köln

    Eurosport 1
15.30: Kerékpár, baszk körverseny, 3. szakasz
18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

    Eurosport 2
15.30: Kerépár, Scheldeprijs

    Digisport 1
11.00 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano

    Digisport 2
18.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota

    Spíler2 TV
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ajax Amsterdam-Juventus

 Április 11., csütörtök:
    
    M4 Sport
19.45: Röplabda, férfi Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés, Kazincbarcika-Kaposvár

    Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnoki selejtező mérkőzés, Oroszország-Magyarország, Asztrahán
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Napoli

    Sport 2
20.00: Darts, Premier League, Liverpool

    Eurosport 1
15.30: Kerékpár, baszk körverseny, 4. szakasz
18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

    Eurosport 2
16.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
11.00 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
20.40: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés,  Slavia Praha-Chelsea

    Digisport 2
18.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Benfica-Eintracht Frankfurt

    Digisport 3
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Villarreal-Valencia

    Spíler1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Winnipeg Jets-St. Louis Blues






Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor