Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 4., szerda:
   
    M4 Sport
 6.45: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Montenegró
10.45: Kézilabda, női világbajnokság, Magyarország-Szenegál
17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, döntők és elődöntők
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Békéscsaba-Ferencváros

    Duna World
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Mladost Zagreb

    Sport 1
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Sassuolo-Perugia
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, SPAL-Lecce
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Udinese-Bologna

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva
20.00: Kézilabda, Német Kupa, negyeddöntő, Löwen – Hannover-Burgdorf

    Eurosport 1
16.05: Sílövészet, világkupa, Östersund
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

    Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

    Digisport 1
18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Pro Recco
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-AS Monaco
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Nantes

    Digisport 3
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Watford

    Spíler1 TV
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham Hotspur

    Spíler1 TV
21.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton


    december 5., csütörtök:
    
    M4 Sport
10.15: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, előfutamok
17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, döntők és elődöntők

    Sport 1
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Flensburg

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szalavat-Metalurg
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Parma-Frosinone
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Cagliari-Sampdoria

    Eurosport 1
16.10: Sílövészet, világkupa, Östersund
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

    Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton

    Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Newcastle United

Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor