Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 9., szerda:
    
    M4 Sport
18.30: Kézilabda, női Magyar Kupa, DVSC Schaeffler – FTC-Rail Cargo Hungaria
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Real Madrid – Paris Saint-Germain

    Sport1 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce-Dinamo Bucuresti
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Vardar Szkopje-Elverum

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester City – Sporting Lisboa

    Eurosport 1
9.00: Sznúker, török Masters
14.15: Kerékpár, World Tour
16.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico
17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa Flachau, férfi műlesiklás

    Eurosport 2
13.30 és 18.00: Sznúker, török Masters

    Digisport 1
19.10: Jégkorong, ICE Liga, Hydro Fehérvár AV19-HC Pustertal Wölfe

    Digisport 2
20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

    március 10., csütörtök:
    
    M4 Sport
 3.00 és 7.00: Téli Paralimpia, Peking, alpesi sí, férfi óriás-műlesiklás
18.15: Labdarúgás, NB II, Budafoki MTE-Kecskeméti TE Hufbau
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, FC Barcelona-Galatasaray

    Sport1
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Pick Szeged-Montpellier
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, PSG-Telekom Veszprém

    Sport 2
20.00: Darts, Premier League, Brighton

    Eurosport 1
9.00 és 18.00: Sznúker, török Masters
14.15: Kerékpár, World Tour
16.00: Kerékpár, Tirreno Adriatico

    Eurosport 2
14.20: Sílövészet, világkupa, férfiak
15.50: Sznúker, török Masters
18.00: Golf, PGA Tour, The Players Championship
20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
17.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, KSC Szekszárd-Galatasaray
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Aston Villa

    Digisport 2
20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

    RTL+
18.30: Labdarúgás, Konferencia-liga
20.50: Labdarúgás, Konferencia-liga

Fel