Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök


A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    szeptember 25., szerda:
    
    M4 Sport
16.45: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos-Tatabánya – MOL-Pick Szeged
18.45: Kézilabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Litvánia, Érd

    Sport 1
19.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, THW Kiel-Meskov Breszt

    Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jokerit-CSZKA Moszkva

    Eurosport 1
 8.25: Sznúker, kínai bajnokság
14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Nagy-Britannia, férfi időfutam

    Eurosport 2
13.25: Sznúker, kínai bajnokság

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Atalanta
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

    Digisport 2
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
18.15: Kosárlabda, női Euroliga, selejtező, 1. mérkőzés, Aluinvent DVTK-Venezia
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, MK Dons-Liverpool

    Digisport 3
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Olympique Lyon
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Reims

    Spíler1 TV
19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Getafe

    Spíler2 TV
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Atlético Madrid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Osasuna

    szeptember 26., csütörtök:
    
    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, Falco-Szombathely – BK Ventspils
19.45: Vízilabda, férfi ob I, VasasPlaket-Budapesti Honvéd

    Sport 1
19.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Sävehof-Sporting

    Sport 2
13.30: Lósport, Kincsem+
20.30: Röplabda, férfi Európa-bajnokság, elődöntő, Lengyelország-Szlovénia, Ljubljana

    Eurosport 1
 8.25: Sznúker, kínai bajnokság
13.10: Kerékpár, országúti világbajnokság, Nagy-Britannia, férfi junior

    Eurosport 2
13.25: Sznúker, kínai bajnokság

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Milan

    Digisport 2
 8.30 és 13.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

    Digisport 3
 7.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

    Spíler1 TV
19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Espanyol

    Spíler2 TV
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Sevilla
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Alavés




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor