Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat

A pénteki és szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 8., péntek:
    
    M4 Sport
 7.55: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne, 2. szabadedzés
16.00: Kosárlabda, női Euroliga, elődöntő, Sopron Basket-Salamanca, Isztambul
17.45: Labdarúgás, női világbajnoki selejtező, Magyarország – Feröer-szigetek
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Budapest Honvéd

    Sport 1
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Gaziantepspor-Trabzonspor

    Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Marrákes
19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Detroit Tigers-Chicago White Sox
22.30: Baseball, MLB, alapszakasz, San Francisco Giants-Miami Marlins

    Eurosport 1
15.30: Országúti kerékpár, baszk körverseny, 5. szakasz
20.00: Darts, WDF-világbajnokság, Frimley Green

    Eurosport 2
14.00: Darts, WDF-világbajnokság, Frimley Green
18.00: Curling, férfi világbajnokság, Finnország-Egyesült Államok, Las Vegas

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Wolverhampton Wanderers
23.30: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Digisport 2
17.00 és 23.30: Tenisz, WTA-torna, Bogota
19.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Genesys OSC Újbuda-Waspo Hannover
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient – Saint-Étienne

    Digisport 3
19.30: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Spíler 1
18.25: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Regensburg-Ingolstadt

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Granada

    Arena 4
10.30 és 15.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, Teruel, 1. és 2. szabadedzés
16.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Egyesült Államok Nagydíja, Moto2, MotoGP, Moto3, 1. szabadedzések
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Dortmund

    április 9., szombat:
    
    M4 Sport
 5.00 és 8.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne, 3. szabadedzés és időmérő
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Mezőkövesd
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót-Puskás Akadémia
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Debrecen
22.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Kanada

    M4 Sport+
15.15: Kosárlabda, férfi NB I, Fehérvár-Szombathely
17.00: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 5. mérkőzés, Csíkszereda-Ferencváros
19.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Kanada

    Sport 1
12.00: Biliárd, pool-világbajnokság, Milton Keynes
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Spezia
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Verona
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Juventus

    Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Marrákes
19.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Philadelphia 76ers-Indiana Pacers
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Philadelphia Phillies-Oakland Athletics

    Eurosport 1
14.50: Forma-E, világbajnoki sorozat, Róma, futam
16.00: Országúti kerékpár, baszk körverseny, 6. szakasz
17.55: Sportmászás, világkupa, Meiringen
20.00: Darts, WDF-világbajnokság, Frimley Green

    Digisport 1
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont – Paris Saint-Germain

    Digisport 2
17.25: Jégkorong, ICE osztrák liga, döntő, 3. mérkőzés, Salzburg-Fehérvár
20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota

    Spíler 1
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Mainz
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham Hotspur

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Real Betis
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Atlético Madrid
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Athletic Bilbao
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe

    Arena 4
 9.00, 9.45, 10.15 és 11.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, Teruel, 3. szabadedzés és futamok
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Union Berlin
20.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Nürnberg-Darmstadt

április 10., vasárnap:
   
    M4 Sport
 7.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne, futam
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Újpest
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-MOL Fehérvár
19.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Kanada

    M4 Sport+
16.00: Kosárlabda, női Euroliga, döntő, Isztambul
18.00: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Slovan Bratislava-DAC (2. félidő)
19.00: Futsal, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Szerbia

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Jacksonville
14.00: Kézilabda, német bajokság, Wetzlar-Magdeburg
16.00: Kézilabda, német bajokság, Minden-Kiel
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Galatasaray

    Sport 2
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Salernitana
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Milan

    Eurosport 1
11.15: Országúti kerékpár, török körverseny, 1. szakasz
13.00 és 14.15: Országúti kerékpár, női és férfi Amstel Gold-verseny  
18.00: Darts, WDF-világbajnokság, Frimley Green

    Eurosport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

    Digisport 1
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Metz
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Troyes
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Liverpool
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Montpellier

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lille
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nice
19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nantes
18.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
20.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Spíler 1
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Burnley

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Alavés
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Celta Vigo
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Real Sociedad
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona

    Arena 4
11.00, 12.30, 14.00 és 15.15: Motorsport, superbike-világbajnokság, Teruel, futamok
16.15: Kézilabda, francia bajnokság, Rennes – Paris Saint-Germain
18.15, 19.45 és 21.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Egyesült Államok Nagydíja, Moto2, MotoGP és Moto3 futam

Fel