Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap, hétfő


A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    április 2., péntek:
    
    M4 Sport
12.15: Jégkorong, férfi Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Telekom – DEAC
15.45: Jégkorong, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Hydro Fehérvár AV19-DVTK Jegesmedvék
19.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Vasas FC

    Sport 1
18.45: Kézilabda, női Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Asztrahanocska-Siófok

    Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, CSZKA Moszkva-SZKA Szentpétervár

    Eurosport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
22.00: Golf, PGA Tour, Texas Open

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, La Liga, Levante-Huesca

    Arena 4
12.45, 13.45 és 14.30: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 1. szabadedzés
17.00, 18.00 és 19.00: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 2. szabadedzés
21.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Birmingham City-Swansea

    április 3., szombat:
    
    M4 Sport
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-MTK Budapest
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Diósgyőri VTK
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC

    M4 Sport+
14.00: Kézilabda, női NB I, Váci NKSE-Motherson Mosonmagyaróvári KC
15.45: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos Tatabánya KC-Balatonfüredi KSE
17.50: Jégkorong, férfi Magyar Kupa, döntő

    Sport 1
11.45: Kézilabda, női Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Baia Mare-Dunarea Braila
13.45: Kézilabda, női Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Herning-Ikast – Lada
15.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, első mérkőzés, CSM Bucuresti-CSZKA Moszkva
17.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, első mérkőzés, Buducsnoszt Podgorica-Győri Audi ETO KC
21.15: Labdarúgás, Spanyol Kupa, döntő, Real Sociedad-Athletic Bilbao

    Sport 2
13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, VfL Bochum-Kiel
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Bayern München
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Freiburg

    Eurosport 1
15.00: Országúti kerékpár, Miguel Indurain Grand Prix
19.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva

    Eurosport 2
1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
16.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva
21.30: Golf, PGA Tour

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Sampdoria
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-AS Roma
17.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Juventus
20.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Internazionale

    Digisport 2
13.25: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-West Bromwich Albion
16.25: Vízilabda, férfi Eurokupa, elődöntő, első mérkőzés, OSC-Vouliagmeni
18.25: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester City
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-Olympique Lyon

    Digisport 3
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Metz
14.55: Labdarúgás, Serie A, SS Lazio-Spezia
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain – Lille
19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő

    Spíler 1
15.55: Labdarúgás, Premier League, Leeds United-Sheffield United
20.30: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-FC Liverpool

    Spíler 2
13.45: Labdarúgás, La Liga, Granada-Villarreal
16.05: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Eibar
18.25: Labdarúgás, La Liga, Osasuna-Getafe

    Arena 4
3.00: Küzdősport, MMA
12.15, 13.15 és 14.00: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 3. szabadedzés
16.30, 17.15 és 18.15: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, időmérő


    április 4., vasárnap:
    
    M4 Sport
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafoki MTE-Ferencvárosi TC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC

    M4 Sport+
17.50: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 4. mérkőzés, SC Csíkszereda-Corona Brasov

    Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Washington Wizards-Dallas Mavericks
13.45: Kézilabda, Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Nantes-Zvezda Zvenyigorod
15.45: Kézilabda, Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Siófok-Asztrahanocska
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Los Angeles Lakers

    Sport 2
13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hannover-Hamburger SV
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Werder Bremen
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Union Berlin-Hertha BSC

    Eurosport 1
 9.55: Országúti kerékpár, flandriai körverseny, férfiak
16.45: Országúti kerékpár, flandriai körverseny, nők
19.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva

    Eurosport 2
13.00 és 16.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő
21.00: Golf, PGA Tour

    Digisport 1
12.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Burnley
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Girondins Bordeaux-Strasbourg
17.25: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Fulham
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Dijon

    Digisport 2
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-Montpellier
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-Rennes
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-St. Etienne

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nice

    Spíler 1
11.55: Autósport, Extreme-E verseny, Szaúd-Arábia
14.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Tottenham Hotspur
20.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Brighton

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Celta Vigo
16.10: Labdarúgás, La Liga, Elche-Real Betis
18.20: Labdarúgás, La Liga, Cádiz-Valencia
20.40: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Atlético Madrid

    Arena 4
16.00, 17.15 és 18.45: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Washington Capitals

április 5., hétfő:
   
    M4 Sport
20.00: Röplabda, női Extraliga, FATUM Nyíregyháza – Swietelsky-BRSE

    Sport 1
 0.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Charlotte Hornets
15.00: Jégkorong, svéd bajnokság, rájátszás
18.30: Kézilabda, férfi BL, nyolcaddöntő, visszavágó, Barcelona-Elverum
20.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, St. Pauli-Braunschweig

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Denizlispor
20.00: Darts, Premier League, Milton Keynes

    Eurosport 1
15.30: Országúti kerékpár, baszk körverseny
19.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva

    Eurosport 2
16.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva

    Digisport 1
17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
21.10: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-West Ham United

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    Digisport 3
19.30: Tenisz, WTA-torna, Bogota

    Arena 4
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Middlesbrough-Watford
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Rotherham United-Wycombe Wanderers
18.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Sheffield Wednesday-Cardiff City





Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor