Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    július 2., péntek:
    
    M4 Sport
11.15 és 15.00: Forma-1, Osztrák Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
13.45: Forma-3, időmérő edzés, Ausztria
17.15: Labdarúgás, Európa-bajnokság, negyeddöntő, Svájc-Spanyolország
20.15: Labdarúgás, Európa-bajnokság, negyeddöntő, Belgium-Olaszország

    Sport 1
11.00: Kézilabda, a Bajnokok Ligája sorsolása

    Sport 2
20.00: Lóverseny, Derbyfesztivál, 1. nap

    Eurosport 1
10.55: Kerékpár, Tour de France, 7. szakasz

    Eurosport 2
11.50: Tenisz, Wimbledon
23.15: Golf, PGA-tour, Rocket Mortgage Classic

    Arena4
11.30 és 16.00: Motorsport, superbike-vb, 4. futam, Donington, 1. és 2. szabadedzés
23.00: Labdarúgás, Copa America, negyeddöntő, Peru-Paraguay

    július 3., szombat:
   
    M4 Sport
11.54: Forma-1, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés
15.00: Forma-1, Osztrák Nagydíj, időmérő
17.55: Labdarúgás, Európa-bajnokság, negyeddöntő: Csehország – Dánia
20.55: Labdarúgás, Európa-bajnokság, negyeddöntő: Ukrajna – Anglia

    Sport 1
14.00: Lóverseny, Derbyfesztivál, 2. nap

    Sport 2
16.30: Autósport, Wseries, 2. futam, Spielberg
21.00: MLB, Toronto Blue Jays-Tampa Bay Rays

    Eurosport 1    
13.05: Kerékpár, Tour de France, 8. szakasz
20.15: Lovaglás, Global Champions Tour, Monaco

    Eurosport 2
11.50: Tenisz, Wimbledon
23.15: Golf, PGA-tour, Rocket Mortgage Classic

    Arena 4
2.00: NHL, döntő, 3. mérkőzés: Montreal Canadiens-Tampa Bay Lightning

    július 4., vasárnap:
    

    M4 Sport
15.00: Forma-1, Osztrák Nagydíj

    Sport 1
2.30:, NBA, keleti döntő, 6. mérkőzés: Atlanta Hawks-Milwaukee Bucks
14.00: Lóverseny, Derbyfesztivál, 3. nap

    Sport 2
20.00: MLB, Kansas City Royals-Minnesota Twins

    Eurosport 1
12.00 és 12.45: Autósport, Porsche Szuperkupa Ausztria
13.00: Kerékpár, Tour de France, 9. szakasz

    Eurosport 2
12.00, 13.00, 15.00 és 16.00: Motokrossz, vb, Olaszország
21.00: Golf, PGA-tour, Rocket Mortgage Classic

    Arena 4
0.00: Labdarúgás, Copa America, negyeddöntő, Uruguay-Kolumbia
3.00: Labdarúgás, Copa America, negyeddöntő, Argentína-Ecuador




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor