Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 5., péntek:
    
    M4 Sport
10.00: Atlétika, fedett pályás Európa-bajnokság, Torun
16.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Brescia-Ferencváros
20.00: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-MTK

    Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Mainz

    Sport 2
13.00 és 20.00: Darts, UK Open

    Eurosport 1
11.10: Alpesisí, világkupa, férfi lesiklás
12.50: Északisí-világbajnokság, sífutás, férfi 4×10 km, döntő
15.05: Sílövészet, világkupa, férfi váltó
16.40: Északisí-világbajnokság, síugrás, férfi nagysánc
18.45: Sznúker, Gibraltar Open

    Eurosport 2
 7.50: Hódeszka, világkupa
10.00: Sznúker, Gibraltar Open
19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
23.30: Golf, Arnold Palmer Invitational

    Digisport 1
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

    Digisport 2
13.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon
19.10: Jégkorong, osztrák Liga, Fehérvár-Salzburg

    Digisport 3
19.10: Tenisz, WTA-torna, Lyon

    Spíler 1
21.00: Ökölvívás, profi gála, Nantes, Tony Yoka-Joel Tambwe Djeko

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal

    Aréna 4
 8.00: Hódeszka, világkupa, cross, Bakuriani
13.15: Északisí, világbajnokság, sífutás, férfi 4×10 km-es váltó
17.00: Északisí, világbajnokság, síugrás, férfi nagysánc
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Huddersfield-Cardiff City

    március 6., szombat:
    
    M4 Sport
10.00 és 18.30: Atlétika, fedett pályás Európa-bajnokság, Torun
13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság

    M4 Sport+
14.15: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Slovan Bratislava-Dunaszerdahely
17.00: Labdarúgás, NB I, Paks-Mezőkövesd
19.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Újpest

    Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Erzgebirge Aue-Hannover
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Krim Ljubljana-CSZKA Moszkva
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Podravka Koprivnica – Rosztov-Don
20.00: Darts, UK Open

    Sport 2
13.45: Darts, UK Open
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Leipzig
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund

    Eurosport 1
 9.20: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás
10.30: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás
12.30 és 13.50: Kerékpár, Strade Bianche
16.50: Északisí-világbajnokság, síugrás
18.45: Sznúker, Gibraltar Open

    Eurosport 2
 9.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, Oberstdorf
11.00: Sílövészet, világkupa, női sprint
12.20: Északisí-világbajnokság, sífutás, női 30km, klasszikus stílus
15.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
21.30: Golf, Arnold Palmer Invitational

    Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Arsenal
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.55: Vízilabda, férfi Eurokupa, OSC-Pays d’Aix Natation
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Benevento
17:55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sassuolo
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Leicester City

    Digisport 3
14.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon

    Spíler 1
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Southampton
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Wolverhampton

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Getafe
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Eibar
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Barcelona

    Arena 4
 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Boston Bruins-Washington Capitals
10.00: Északisí-világbajnokság, északi összetett, férfi csapat, sprint, síugrás
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Watford-Nottingham Forrest
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály

 március 7., vasárnap:
    
    M4 Sport
10.00 és 17.00: Atlétika, fedett pályás Európa-bajnokság, Torun
14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság
19.00: Röplabda, férfi Magyar Kupa, döntő, Pénzügyőr-Kaposvár

    M4 Sport+
14.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Szeged
16.00: Labdarúgás, NB I, Bp. Honvéd-Kisvárda
18.00: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Ferencváros
20.00: Labdarúgás, NB I, Budafok-Fehérvár

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Jan Blachowicz-Israel Adesanya
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Bietigheim-Győr
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Buducnost-Ferencváros
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Vipers Kristiansand-Odense

    Sport 2
13.45 és 20.00: Darts, UK Open
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Arminia Bielefeld-Union Berlin

    Eurosport 1
 9.20 és 12.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás
10.25: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás
13.35: Kerékpár, Belgium Kupa
15.10: Kerékpár, Párizs-Nizza
17.00 és 19.55: Sznúker, Gibraltar Open

    Eurosport 2
11.50: Sílövészet, világkupa, női üldözéses verseny
12.40: Északisí-világbajnokság, sífutás, 50km, klasszikus stílus
15.35: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
19.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires
21.00: Golf, Arnold Palmer Invitational

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Fulham
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Bologna

    Digisport 2
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Newcastle United
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-AC Milan
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Cagliari

    Digisport 3
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Parma

    Spíler 1
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Crystal Palace

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Celta Vigo
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Levante
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Granada

    Arena 4
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Celtic FC
19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Islanders-Buffalo Sabres
21.30: Autósport, Nascar Cup Series, Pennzoil, Las Vegas





Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor