Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


A pénteki, szombati és vasárnap élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 29., péntek:
    
    M4 Sport
17.15 és 20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Egyiptom, elődöntő

    Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, Miami Heat-Los Angeles Clippers
18.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Buducnost Podgorica-Győri Audi ETO
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Mainz

    Sport 2
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Gaziantep-Galatasaray

    Eurosport 1
 9.30: Tenisz, bemutató mérkőzés
13.30: Szánkó, világbajnokság, Königsee
15.40: Síugrás, világkupa, Willingen
19.55: Sznúker, német masters-verseny

    Eurosport 2
11.05 és 12.50: Sífutás, világkupa, férfi 15 km és női 10 km szabadstílus, Falun
14.55: Sznúker, Német Masters
21.00: Golf, PGA Tour, Farmers Insurance Open

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Fiorentina

    Digisport 2
19.10: Jégkorong, ICE osztrák liga, Hydro Fehérvár AV19-Bolzano

    Digisport 3
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Bordeaux

    Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Huesca

    ARENA 4
20.00: Darts, The Masters

    január 30., szombat:
    
    M4 Sport
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Újpest
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Kisvárda
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd

    M4 Sport+
14.00: Kézilabda, női NB I, Váci NKSE-Dunaújvárosi KKA
16.00: Vízilabda, férfi ob I, Metalcom Szentes-Budapesti Honvéd SE
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kaposvári KK – PVSK-Veolia

    Sport 1
13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Paderborn
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hoffenheim
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Bayer Leverkusen
    
    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hertha BSC
18.00: Jégkorong, svéd bajnokság, Färjestad-Örebro

    Eurosport 1
 9.20 és 12.30: Alpesi-sí, világkupa, Chamonix
10.30: Alpesi-sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen
13.30 és 14.50: Sífutás, világkupa, Falun
15.55: Síugrás, világkupa, Willingen
19.55: Sznúker, Német Masters

    Eurosport 2
 9.20 és 11.10: Szánkó, világbajnokság, Königsee
10.25 és 12.50: Sílövészet, Európa-bajnokság, Uszniki Zdroj
13.45: Északi összetett, világkupa, Seefeld
14.55: Sznúker, Német Masters
21.00: Golf, PGA Tour, Farmers Insurance Open 3.nap

    Digisport 1
13.25: Labdarúgás, Premier League, Everton-Newcastle
15.55: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Sheffield United
18.00: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus
20.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Benevento

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-AC Milan
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Lens
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Rennes

    Digisport 3
15.55: Labdarúgás, Premier League, West Bromich Albion-Fulham

    Spíler 1
15.55: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Wolverhampton Wanderers
18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United
20.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Aston Villa

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Sevilla
16.05: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Levante
18.20: Labdarúgás, La Liga, Elche-Valencia
20.40: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Sociedad

    ARENA4
12.00: Síakrobatika, világkupa, Feldberg
14.00 és 20.00: Darts, The Masters

    január 31., vasárnap:
    
    M4 Sport
14.25: Kézilabda, férfi világbajnokság, Egyiptom, bronzmérkőzés
17.25: Kézilabda, férfi világbajnokság, Egyiptom, döntő

    M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Paksi FC
16.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Budafoki MTE
18.20: Labdarúgás, NB II, WKW ETO Győr FC-Pécsi MFC
    
    Sport 1
 2.30: Kosárlabda, NBA, Boston Celtics-Los Angeles Lakers
13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, VfL Bochum-Karlsruhe
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Bielefeld
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Freiburg
21.30: Kosárlabda, NBA, Denver Nuggets-Utah Jazz

    Sport 2
14.00: Kézilabda, női BL, CSZKA Moszkva-Podravka Koprivnica
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Trabzonspor

    Eurosport 1
 9.20 és 12.30: Alpesi-sí, világkupa, Chamonix
10.30: Alpesi-sí, világkupa, Garmisch Partenkirchen
13.30: Sífutás, világkupa, Falun
15.10: Északi összetett, világkupa, Seefeld
16.10: Síugrás, világkupa, Willingen
19.55: Sznúker, Német Masters

    Eurosport 2
 9.50: Szánkó, világbajnokság, Königsee
10.30 és 12.55: Sílövészet, Európa-bajnokság, Duszniki Zdroj
14.55: Sznúker, Német Masters
21.00: Golf, PGA Tour, Farmers Insurance Open 4.nap

    Digisport 1
 1.00 és 4.00: Tenisz, WTA-torna, Gippsland Trophy, Melbourne
12.25: Labdarúgás, Serie A, Spezia-Udinese
14.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Lazio
17.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Liverpool
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Verona

    Digisport 2
 1.00 és 4.00: Tenisz, WTA-torna, Yarra Walley Classic, Melbourne
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-St. Étienne
14.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Leeds
17.25: Jégkorong, ICE, Hydro Fehérvár AV19-Villach
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Monaco

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Loriet-PSG
17.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Parma

    Spíler 1
12.30: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Burnley
19.45: Labdarúgás, Premer League, Brighton-Tottenham Hotspur

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Alavés
16.05: Labdarúgás, La Liga, Cadíz-Atlético Madrid
18.20: Labdarúgás, La Liga, Granada-Celta Vigo
20.40: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Athletic Bilbao

    ARENA4
12.00: Síakrobatika, világkupa, Feldberg
14.00 és 20.00: Darts, The Masters




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor