Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 18., péntek:
    
    M4 Sport
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Kisvárda Master Good

    Sport 1
15.15: Kézilabda, női Eb, 5. helyért, Oroszország-Hollandia
17.45: Kézilabda, női Eb, elődöntő, Franciaország-Horvátország
20.15: Kézilabda, női Eb, elődöntő, Norvégida Dánia

    Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, PDC-világbajnokság, London, 4. nap

    Eurosport 1
10.30: Alpesi sí, világkupa, Val d’Isere, női lesiklás
11.45: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi szuperóriás-műlesiklás
14.05: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen
17.55: Síugrás, világkupa, Engelberg
19.15 és 19.45: Sznúker, World Grand Prix, negyeddöntő és elődöntő

    Eurosport 2
9.20 és 13.35: Északi összetett, világkupa, Ramsau
16.40: Sznúker, World Grand Prix, negyeddöntő

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Huesca

    december 19., szombat:
    
    M4 Sport
13.25: Torna, női Európa-bajnokság, csapat, döntő
16.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-ZTE
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Budafoki MTE

    M4 Sport+
14.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Paksi FC
16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj-Alba Fehérvár
19.00: Röplabda, női NB I, BRSE-Vasas Óbuda

    Sport 1
13.00 és 19.00: Darts, világbajnokság, 5. nap

    Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Osnabrück-Paderborn
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-1. FC Köln
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München

    Eurosport 1
10.20: Alpesi sí, világkupa, Val d’Isére, női lesiklás
11.45: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás
13.00: Sílövészet, világkupa, Ausztria, férfi üldözéses verseny
13.40: Sífutás, világkupa, Drezda, férfi és női sprint
14.55: Sílövlszet, világkupa, Ausztria, női üldözéses verseny
15.35: Síugrás, világkupa, Engelberg
19.55: Sznúker, World Grand Prix, elődöntő

    Eurosport 2
10.10, 11.45 és 13.10: Szánkó, világkupa, Winterberg
11.10 és 14.15: Északi összetett, világkupa, Ramsau

    Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Hellas Verona
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Crotone
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lyon

    Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lens
19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Reims

    Spíler 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Fulham

    Spíler 2
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Elche
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Valencia
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Sociedad
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Valladolid

    Arena 4
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Norwich-Cardiff City
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Rotherham-Derby County
22.30: Amerikaifutball, NFL, Buffalo Bills-Denver Broncos

    december 20., vasárnap:
    
    M4 Sport
12.55: Tortna, női Európa-bajnokság, szerenkénti döntők
16.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Budapest Honvéd

    M4 Sport+
14.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry-Puskás Akadémia
16.50: Kosárlabda, női NB I, Cegléd-Csata

    Sport 1
4.30: Labdaraúgás, CONCACAF Bajnokok Ligája, elődöntő
13.30: Kézilabda, férfi német bajnokság, Löwen-Bergischer HC
15.15: Kézilabda, női Európa-bajnokság, 3. helyért
17.15: Kézilabda, női Európa-bajnokság, döntő

    Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, világbajnokság, 6. nap

    Eurosport 1
8.20 és 9.55: Szánkó, világkupa, Winterberg
11.05 és 15.05: Északi összetett, világkupa, Ramsau
11.55: Sílövészet, világkupa, Ausztria, férfi tömegrajt
12.45: Sífutás, világkupa, Drezda
14.15: Sílövszet, világkupa, női tömegrajt
15.45: Síugrás, világkupa, Engelberg
19.55: Sznúker, World Grand Prix, döntő

    Eurosport 2
9.50: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
10.55: Alpesi sí, világkupa, Val d’Isére, női szuperóriás-műlesiklás
13.20: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
14.30: Sznúker, World Grand Prix, döntő

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AC Milan
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli

    Digisport 2
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Sheffield
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Spezia
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Rennes
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-PSG

    Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Montpellier
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-AS Monaco

    Spíler 1
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Leicester City
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leeds United
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Aston Villa

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Alavés
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Betis
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Getafe
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid

    Arena 4
2.15: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers-Carolina Panthers
14.30: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Red Bull Salzburg-WAC
19.00: Amerikaifutball, NFL
22.15: Amerikaifutball, NFL




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor