Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    július 24., péntek:
    
    M4 Sport
17.45: Úszás, Négy Nemzet Torna, Margitsziget

    Sport 1
21.00: Darts, World Matchplay, Milton Keynes, 7. nap

    Sport 2
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Galatasaray
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz, New York Mets-Atlanta Braves

    Eurosport 1
14.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

    Digisport 1
21.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta

    ARENA4
 9.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Moto2, MotoGP, Andalúz Nagydíj, 1. szabadedzések
13.15: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Moto2, MotoGP, Andalúz Nagydíj, 2. szabadedzések

    
    július 25., szombat:
   
    M4 Sport
14.45: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, Eger-Tatabánya
16.15: Vízilabda, férfi Magyra Kupa, A-Híd-VasasPlaket – Budapesti Honvéd SE
18.00: Úszás, Négy Nemzet Torna, Margitsziget

    Duna World
16.00: Labdarúgás, FC DAC 1904-Olimpique Marseille felkészülési mérkőzés

    Sport 1
21.00: Darts, World Matchplay, Milton Keynes, elődöntők

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.00: Labdarúgás, török bajnokság

    Europsort 1
14.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

    Digisport 1
 9.55: Labdarúgás, strandfoci NB I, Hidegkúti SC-Újhartyán Beach Soccer Club
11.10: Labdarúgás, strandfoci NB I, Jászfényszaru-Goldwin-Pluss – Energia SC-AVA Pietra Épületgépészeti Kft.
13.40: Labdarúgás, strandfoci NB I, BSC Aramis-Bodon Péter FC 1500
14.55: Labdarúgás, strandfoci NB I, Bonyhád BFC – Hidegkúti SC
17.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Parma
19.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale
21.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sassuolo

    ARENA4
10.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Andalúz Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
12.30/13.30/15.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Andalúz Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, időmérő edzés

    július 26., vasárnap:
    
    M4 Sport
14.45: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, PVSK Mecsek Füszért – KSI SE mérkőzés
16.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, FTC-Telekom Waterpolo – Pannergy-MVLC-Miskolc
18.00: Úszás, Négy Nemzet Torna, Margitsziget

    Sport 1
16.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Basaksehir
21.30: Darts, World Matchplay, Milton Keynes, döntő

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
20.00: Labdarúgás, török bajnokság

    Europsort 1
14.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

    Digisport 1
 8.55/10.25: Labdarúgás, strandfoci NB I, elődöntő
12.40: Labdarúgás, strandfoci NB I, bronzmérkőzés
14.10: Labdarúgás, strandfoci NB I, döntő
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester United
19.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Lazio
21.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

    Digisport 2
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Fiorentina

    Digisport 3
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham Hotspur
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Udinese

    Spíler1 TV
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság

    ARENA4
10.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Andalúz Nagydíj, MotoE futam
11.00/12.15/13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Andalúz Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
19.30: Labdarúgás, angol másodosztály, rájátszás, Swansea-Brentford




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor