Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    június 12., péntek:
    
    M4 Sport
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd

    Sport 1
18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Dynamo Dresden-Hamburg
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Leipzig

    Sport 2
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Juventus-AC Milan

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

    Spíler 2
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Getafe
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Levante

    június 13., szombat:
    
    M4 Sport
16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good
18.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Puskás Akadémia FC
20.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Paksi FC

    Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Nürnberg-Fürth
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Borussia Dortmund
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Mönchengladbach
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, Napoli-Internazionale

    Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Freiburg
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Antalyaspor

    Eurosport 1
14.30: Motorsport, FIM endurance világbajnokság, Le Mans
17.15: Tenisz, Ultimate Tennis Showdown, 1. nap
19.30: Motorsport, FIM endurance világbajnokság, Le Mans

    Eurosport 2
14.00 és 19.30: Tenisz, Adria Tour, 1. nap

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Alavés
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Villarreal
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Real Valladolid
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-FC Barcelona


    június 14., vasárnap:
    
    M4 Sport
18.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvári Rákóczi-DVTK
20.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Újpest FC

    Sport 1
13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Karlsruhe-VfB Stuttgart
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Augsburg
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen

    Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Galatasaray

    Eurosport 1
12.30: Motorsport, FIM endurance világbajnokság, Le Mans
17.15: Tenisz, Ultimate Tennis Showdown, 2. nap

    Eurosport 2
14.00 és 20.00: Tenisz, Adria Tour, 2. nap

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Atlético Madrid
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Eibar
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Osasuna




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor