Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 13., péntek:
    
    M4 Sport
19.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Soroksár

    Sport 1
20.00: Lósport, Kincsem+
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Paderborn

    Eurosport 1
 9.25 és 19.15: Sznúker, Gibraltár Open
15.00: Sílövészet, világkupa, női 7,5 km sprint, Kontiolahti
21.30: Pályakerékpár, Hatnapos-verseny, 1. nap, Manchester

    Eurosport 2
14.40: Kerékpár, országúti kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz
16.30: Sznúker, Gibraltár Open

    
    március 14., szombat:
    
    M4 Sport
14.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnok-Szombathely
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Kaposvár
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Diósgyőr

    Sport 1
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Schalke
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Bayern München
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Guimares-Sporting

    Sport 2
15.15: Jégkorong, svéd bajnokság, rájátszás

    Eurosport 1
13.30 és 15.30: Sílövészet, világkupa, férfi 12,5 km és női 10 km üldözéses verseny, Kontiolahti
20.00: Sznúker, Gibraltár Open
21.30: Pályakerékpár, Hatnapos-verseny, Manchester, 2. nap

    Eurosport 2
 9.25 és 15.10: Sznúker, Gibraltár Open
13.10: Kerékpár, országúti kerékpár, Párizs-Nizza, 7. szakasz

    március 15., vasárnap:
    
    Sport 1
 1.00: Küzdősport, UFC Fight Night
13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Wehen Wiesbaden-VfB Stuttgart
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Mönchengladbach

    Sport 2
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Basaksehirspor
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Besiktas
21.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Famalicao-Porto

    Eurosport 1
 9.55, 14.00 és 20.00: Sznúker, Gibraltár Open
13.05 és 15.00: Sílövészet, világkupa, vegyes páros és vegyes váltó, Kontiolahti

    Eurosport 2
10.55: Hódeszka, világkupa, Veysonnaz
15.55: Sznúker, Gibraltár Open




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor