Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 28., péntek:
   
    M4 Sport
16.45: Röplabda, férfi Magyar Kupa, Kecskemét, a 3. helyért, Kazincbarcika-Kaposvár
19.45: Röplabda, férfi Magyar Kupa, Kecskemét, döntő, Pénzügyőr-Kecskemét

    Sport 1
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga nyolcaddöntőjőnek sorsolása
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Hertha

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile

    Eurosport 1
 8.25: Szabadstílusú sí, világkupa, Almati
 9.45 és 14.00: Alpesi sí, vk, Hinterstoder
13.00: Labdarúgás, az El-nyolcaddöntő sorsolása
15.55: Síugrás, vk, Lahti
19.55: Sznúker, The Players Championship

    Eurosport 2
11.10: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 6. szakasz
13.55: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
18.30: Pályakerékpár, világbajnokság, Berlin

    Digisport 1
13.00: Labdarúgás, az El-nyolcaddöntő sorsolása
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Leicester
23.05: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

    Digisport 2
15.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
19.10: Sportlövészet, légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Marseille

    Digisport 3
17.40: Sportlövészet, légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw
18.20: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Michalovce

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valladolid

    február 29., szombat:
    
    M4 Sport
15.15: Vízilabda, férfi ob I, FTC-Szolnok
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-DVSC

    Sport 1
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Brest-Ljubljana
17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Zaporizzsja-Veszprém
19.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona-Szeged
23.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Chicago Bulls

    Sport 2
 0.30 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Schalke

    Eurosport 1
 4.50: Motorsport, superbike-vb, Ausztrália
10.20: Alpesi sí, vk, La Thuile
12.00: Alpesi sí, vk, Hinterstoder
13.30: Sílövészet, Eb, Minszk
15.00: Autósport, Formula-E, Marrákes
16.00: Síugrás, vk, Lahti
19.55: Sznúker, The Players Championship

    Eurosport 2
 1.00 és 5.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
 9.50: Északi összetett, vk, Lahti
11.00 és 15.00: Autósport, Formula-E, Marrákes
12.05: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 7. szakasz
13.45: Sílövészet, Eb, Minszk
16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
18.00: Pályakerékpár, vb, Berlin
19.45: Hódeszka, vk, Blue Mountain

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Liverpool
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Dijon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Reims

    Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Rennes

    Spíler 1
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Crystal Palace
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Chelsea
 
    Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Levante
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Betis
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Alavés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Celta Vigo

    március 1., vasárnap:
    
    M4 Sport
12.45: Gyorskorcsolya, összetett világbajnokság, Hamar
16.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Győr

    Sport 1
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Esbjerg
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Buducnost-Győr
18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, PAUC-Tatabánya

    Sport 2
 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Norfolk
14.00: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kastamonu-Siófok
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Leverkusen
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Frankfurt
21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Philadelphia 76ers

    Eurosport 1
 3.00: Kerékpár, Tajvani körverseny, 1. szakasz
 9.35 és 13.10: Alpesi sí, vk, Hinterstoder
10.25 és 12.25: Sílövészet, Eb, Minszk
11.10: Alpesi sí, vk, La Thuile
13.55: Síugrás, vk, Lahti
19.55: Sznúker, The Players Championship

    Eurosport 2
 4.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
 8.50 és 13.35: Északi összetett, vk, Lahti
10.00: Sífutás, vk, Lahti
14.15: Alpesi sí, vk, La Thuile
15.15: Kerékpár, Kuurne-Brüsszel-Kuurne
18.50: Hódeszka, vk, Blue Mountain

    Digisport 1
 1.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Genoa
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Atalanta
17.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, döntő, Aston Villa-Manchester City
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Internazionale

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Brescia
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Roma
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-St. Étienne

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

    Spíler 1
14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester United
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Getafe

    Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid
20.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor