Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    február 21., péntek:
    
    M4 Sport
18.15: Röplabda, női Extraliga, Jászberény-MTK

    Sport 1
17.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-FTC
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Paderborn

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
15.15: Tenisz, ATP-torna, Marseille

    Eurosport 1
 9.55: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás
13.45 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 3. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 3. szakasz
19.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

    Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Napoli

    Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Brest

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Mallorca


    február 22., szombat:
    
    M4 Sport
 9.45: Asztalitenisz, World Tour-verseny, Budapest
14.30: Kosárlabda, női NB I, Szekszárd-Csata
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Puskás Akadémia
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros

    Sport 1
13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don – Metz
16.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Tatabánya-PAUC
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnok-Jug Adriatic
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Sacramento Kings

    Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-St. Pauli
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-RB Leipzig

    Eurosport 1
 4.50: Alpesi sí, világkupa, Naeba, férfi óriás-műlesiklás
 6.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Lake Tazawako, mogul
 9.20 és 16.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim
10.25: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás
11.45 és 14.40: Sílövészet, világbajnokság, Antholz, női és férfi váltó
13.00: Sífutás, világkupa, Trondheim, férfi és női klasszikus sprint
16.45 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

    Eurosport 2
 9.50 és 13.25: Szánkó, világkupa, Winterberg
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 4. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 4. szakasz
21.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

    Digisport 1
16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester City
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Milan

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Udinese
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Juventus
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Monaco

    Digisport 3
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Toulouse

    Spíler 1
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Aston Villa

    Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Leganés
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Madrid


    február 23., vasárnap:
    
    M4 Sport
10.15: Asztalitenisz, World Tour-verseny, Budapest
12.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Győr-Szeged
14.15: Futsal, Magyar Kupa, döntő
16.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Ukrajna-Magyarország

    Sport 1
 3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Deontay Wilder-Tyson Fury
11.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Cuenca-Löwen
14.00: Tenisz, ATP-torna, Marseille
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Montpellier
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Brest-Győr

    Sport 2
 1.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Auckland
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Mainz
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Boston Celtics

    Eurosport 1
 4.50: Alpesi sí, világkupa, Naeba, férfi óriás-műlesiklás
 9.00: Szánkó, világkupa, Wnterberg
10.00 és 13.10: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, kombináció
12.05 és 14.30: Sílövészet, világbajnokság, Antholz, női 12,5 és férfi 15 km tömegrajtos verseny
15.45: Északi összetett, világkupa, Trondheim
16.30 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

    Eurosport 2
 9.50: Északi összetett, világkupa, Trondheim
10.55: Sífutás, világkupa, Trondheim,
12.05: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körverseny, 1. szakasz
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 5. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 5. szakasz
21.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sampdoria

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Cagliari
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Lecce
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Bordeaux

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Reims

    Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Espanyol
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Sevilla
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor