Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap


A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 31., péntek:
    
    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnok-ZTE

    Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Schalke

    Sport 2
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehirspor-Genclerbirligi
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Belenenses

    Eurosport 1
 9.30: Tenisz, Australian Open, férfi egyes, elődöntő
14.00: Sznúker, Német Masters
20.15: Atlétika, nemzetközi fedettpályás verseny, Karlsruhe

    Eurosport 2
 8.20: Síugrás, világkupa, Szapporó, selejtező
13.45 és 15.50: Északi összetett, világkupa, Seefeld
18.20: Szabadstílusú sí, világkupa, Mammoth Mountain, Slopestyle
20.15: Sznúker, Német Masters

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Nantes

    február 1., szombat:
    
    M4 Sport
14.30: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-PVSK
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Mezőkövesd
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-MOL Fehérvár

    Sport 1
14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, DVSC-Kastamonu
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győr-Buducnost
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Minnesota Timberwolves

    Sport 2
13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, St. Pauli-Stuttgart
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Mönchengladbach
20.45: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Kiel

    Eurosport 1
 3.00, 9.30 és 12.15: Tenisz, Australian Open, női egyéni és vegyes páros döntő
14.00 és 20.00: Sznúker, Német Masters
23.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 6. szakasz

    Eurosport 2
 8.20: Síugrás, világkupa, Szapporó
11.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, férfi lesiklás
12.45: Északi összetett, világkupa, Seefeld
14.55: Terepkerékpár, világbajnokság, Dubendorf
18.20 és 21.50: Szabadstílusú sí, világkupa, Mammoth Mountain, Slopestyle és Félcső

    Digisport 1
13.10: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Chelsea
15.40: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton
18.00: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Parma
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Roma

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Brescia
18.00: Motorsport, SuperEnduro GP, Budapest

    Digisport 3
17.25: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain – Montpellier
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-Monaco

    Spíler1 TV
18.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Wolverhampton Wanderers

    Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, La Liga, Granada-Espanyol
15.30: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Atlético Madrid
18.25: Labdarúgás, La Liga, Mallorca-Valladolid
20.40: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Celta Vigo


    február 2., vasárnap:
    
    M4 Sport
16.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Békéscsaba

    Sport 1
11.45: Qatch, világbajnokság, Budapest, döntő
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-Metz
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Esbjerg-FTC

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Freiburg
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Paderborn-Wolfsburg
20.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-New Orleans Pelicans

    Eurosport 1
 5.55 és 9.30: Tenisz, Australian Open, férfi páros és férfi egyéni döntő
14.00 és 20.00: Sznúker, Német Masters
23.00: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 7. szakasz

    Eurosport 2
 8.50: Alpesi sí, világkupa, Rosa Hutor, női szuperóriás-műlesiklás
10.20 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, férfi óriás-műlesiklás
11.30: Északi összetett, világkupa, Seefeld
14.55: Terepkerékpár, világbajnokság, Dubendorf

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Fiorentina
14.40: Labdarúgás, Serie A, Milan-Verona
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Linz
20.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Internazionale

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-SPAL
17.55: Labdarúgás, Serie A, Lecce-Torino
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Marseille

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Lyon
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-St. Étienne

    Spíler1 TV
14.15: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Arsenal
17.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Manchester City

    Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Real Sociedad
13.55: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Betis
15.55: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Getafe
18.10: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Alavés
20.40: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Levante




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor