Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 24., péntek:
  
    M4 Sport
11.15: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, női rövidprogram
14.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi helyosztó az 5-8. helyért, Olaszország-Oroszország
15.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi helyosztó az 5-8. helyért, Szerbia-Görögország
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi elődöntő, Spanyolország-Horvátország
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi elődöntő, Montenegró-Magyarország
20.15: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, páros kűr

    Sport 1
17.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, elődöntő, Spanyolország-Szlovénia
20.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, elődöntő, Norvégia-Horvátország

    Sport 2
20.00: Lósport, Kincsem+
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Köln

    Eurosport 1
 8.00: Tenisz, Australian Open
15.00 és 19.55: Sznúker, European Masters, 2. forduló
17.55: Síugrás, világkupa, Zakopane

    Eurosport 2
 8.00 és 13.00: Tenisz, Australian Open
11.20: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi szuperóriás-műlesiklás
14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, 15 km-es női egyéni
21.00: Pályakerékpár, Berlin

    Digisport 1
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Milan

    Digisport 2
19.00: Jégkorong, EBEL, alapszakasz, Fehérvár-Salzburg

    Digisport 3
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Levante

    január 25., szombat:
    
    M4 Sport
13.45: Rövid pályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Debrecen
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női helyosztó a 3. helyért, Magyarország-Hollandia
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női döntő, Oroszország-Spanyolország

    Duna World
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Paks
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Budapest Honvéd

    Sport 1
15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-CSM Bucuresti
18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, helyosztó a 3. helyért
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Utah Jazz-Dallas Mavericks

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
25.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Schalke

    Eurosport 1
 0.55: Tenisz, Australian Open
11.25: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi lesiklás
13.00 és 14.45: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, vegyes váltó
13.55: Északi összetett, világkupa, Oberstdorf, csapat
16.15: Síugrás, világkupa, Zakopane
19.55: Sznúker, European Masters, elődöntő

    Eurosport 2
 0.55: Tenisz, Australian Open
15.00: Sznúker, European Masters, elődöntő
22.30: Pályakerékpár, Berlin

    Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Bologna
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Genoa
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Atalanta

    Digisport 2
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Angers
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Strasbourg

    Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nimes

    Spíler 1
13.15: Labdarúgás, FA Kupa, Brentford-Leicester City
15.25: Labdarúgás, FA Kupa, Southampton-Tottenham Hotspur
17.55: Labdarúgás, FA Kupa, Hull-Chelsea

    Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Athletic Bilbao
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Barcelona
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Villarreal
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Granada


    január 26., vasárnap:
    
    M4 Sport
13.45: Rövid pályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Debrecen
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi helyosztó a 3. helyért
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi döntő

    Sport 1
 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Raleigh
13.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkört, Thüringer-Debrecen
16.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, döntő
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győr-Breszt
22.15: Amerikaifutball, NFL, Pro Bowl

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkört, Koprivnica-Siófok
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Düsseldorf
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Houston Rockets

    Eurosport 1
 0.55: Tenisz, Australian Open
15.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női 12,5 km tömegrajt
15.45: Síugrás, világkupa, Zakopane
19.55: Sznúker, European Masters, döntő
23.00: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 1. szakasz

    Eurosport 2
 0.55: Tenisz, Australian Open
10.30 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi műlesiklás
11.15: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, férfi 15 km tömegrajt
14.30: Sznúker, European Masters, döntő
17.00: Pályakerékpár, Berlin
20.50: Hódeszka, világkupa, Big White

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cagliari
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Sassuolo
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Lazio
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Toulouse
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Bordeaux
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille – Paris Saint-Germain

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Udinese

    Spíler 2
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Leganés
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Betis
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Mallorca
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Real Madrid



Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor