Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    január 17., péntek:
   
    M4 Sport
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Szlovákia-Szerbia
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Magyarország-Görögország

    Sport 1
15.45: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Szlovénia-Izland
18.00: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Norvégia-Magyarország
20.15: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Portugália-Svédország
22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Benfica

    Sport 2
 8.00: Tenisz, ATP-torna, Auckland, elődöntő
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Mönchengladbach

    Eurosport 1
10.20: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció, lesiklás
12.00: Hódeszka, világkupa, Laax, férfi slopestyle
13.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció, műlesiklás
15.00: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, női váltó
17.55: Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, negyeddöntő

    Eurosport 2
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London, negyeddöntő

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide, elődöntő

    Digisport 2
 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart, elődöntő

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Getafe


    január 18., szombat:
    
    M4 Sport
15.15: Jégkorong, Magyar Kupa, elődöntő, DVTK Jegesmedvék-Hydro Fehérvár AV19
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Magyarország-Málta
20.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Szerbia-Hollandia

    Sport 1
14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, DVSC-Thüringer
16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok-Koprivnica
18.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Érd-Lubin

    Sport 2
 2.30: Tenisz, ATP-torna, Auckland, döntő
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Union Berlin
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New Orleans Pelicans-Los Angeles Clippers

    Eurosport 1
 9.35: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, női 10 km klasszikus
10.50 és 14.00: Alpesi sí, világkupa, Sestriere, női óriás-műlesiklás
12.00: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi lesiklás
15.05: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, férfi váltó
15.50: Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt
20.00: Autósport, Formula-E, Santiago

    Eurosport 2
 8.25: Tenisz, ATP-torna, Adelaide, döntő
10.55: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, férfi 15 km klasszikus
14.00 és 19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, elődöntő
17.30: Hódeszka, világkupa, Laax, férfi félcső

    Digisport 1
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart, döntő
 7.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide, döntő
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sampdoria
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina

    Digisport 2
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Torino

    Digisport 3
18.00: Motorsport, SuperEnduro GP, La Coruna

    Spíler 1
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Tottenham Hotspur
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Crystal Palace

    Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Alavés
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Sevilla
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Valladolid
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Atlético Madrid


    január 19., vasárnap:
   
    M4 Sport
11.45 és 15.15: Jégkorong, Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő
18.45: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Magyarország-Szerbia

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas, Conor McGregor-Donald Cerrone
13.45: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Portugália-Izland
15.45: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Magyarország-Szlovénia
18.15: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Norvégia-Svédország

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Bayern München
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Paderborn-Leverkusen
21.00: Amerikaifutball, NFL, elődöntő, Kansas City Chiefs-Tennessee Titans

    Eurosport 1
10.05 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás
12.05 és 14.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, női 10 km-es és férfi 12,5 km-es üldözőverseny
15.10: Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt
19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London, döntő

    Eurosport 2
 9.15: Szánkó, világkupa, Lillehammer
11.00 és 12.55: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, női 10 km-es és férfi 15 km-es üldözőverseny
11.45: Alpesi sí, világkupa, Sestriere, párhuzamos műlesiklás
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London, döntő

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Udinese
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Internazionale
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Parma

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Leicester City
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AS Roma

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Brescia-Cagliari

    Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Valencia
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Sociedad
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Espanyol
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Celta Vigo
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Granada



Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor