Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és a vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 27., péntek:
    
    Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

    Sport 2
10.00: Jégkorong, KHL, Amur-Avtomobiliszt
18.30: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Genclerbirligi
20.30: Jégkorong, Spengler Kupa

    Eurosport
11.20: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Bormio

    december 28., szombat:
    
    M4 Sport
15.30: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – PVSK-VEOLIA
17.45: Jégkorong, Erste Liga, FTC-Telekom – UTE

    Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

    Sport 2
15.15: Jégkorong, Spengler Kupa
18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Antalyaspor
20.15: Jégkorong, Spengler Kupa

    Eurosport
10.05 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Lienz
11.15: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Bormio
15.15: Síugrás, világkupa, négysáncverseny, Oberstdorf
18.10: Sílövészet, World Team Challenge

    Eurosport 2
12.35 és 14.05: Sífutás, világkupa, Lenzerheide

    Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Bournemouth
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Tottenham Hotspur

    Digisport 2
17.55: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Slovan Bratislava

    Spíler 1
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Everton
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United

    december 29., vasárnap:
    
    M4 Sport
15.30: Kézilabda, női NB I, Érd-Alba Fehérvár KC
17.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC

    Sport 1
13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

    Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Wetzlar
16.00: Labdarúgás, Lázár Bence Emléktorna
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Los Angeles Chargers
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Houston Texans-Tennessee Titans

    Eurosport
 9.50 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Lienz
11.00 és 14.00: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, Bormio
17.15: Síugrás, világkupa, négysáncverseny, Oberstdorf

    Eurosport 2
11.10: Sífutás, világkupa, Lenzerheide

    Digisport 1
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Wolverhampton Wanderers

    Spíler 1
14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Chelsea




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor