Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    november 29., péntek:
    
    M4 Sport
 9.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

    Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin

    Sport 2
20.00: Lóverseny, Kincsem+

    Eurosport 1
10.50 és 14.50: Északi összetett, világkupa, Ruka
12.25: Sífutás, világkupa, Ruka, férfi és női klasszikus sprint
17.55: Síugrás, világkupa, Ruka

    Eurosport 2
12.25: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Brest

    Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bystrica

    Spíler1 TV
20.50: Labdarúgás, FA Kupa, Maldon & Tiptree-Newport County

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Valladolid


    november 30., szombat:
    
    M4 Sport
 6.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Németország-Brazília
 8.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja
 9.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Magyarország-Kazahsztán
13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Debrecen
17.45: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság csoportjainak sorsolása, Bukarest
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-MOL Fehérvár FC

    Duna World
13.15: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Nyitra

    Sport 1
13.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Medvegyi-Schaffhausen
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Zagreb
23.00: Kosárlabda, NBA, Sacramento Kings-Denver Nuggets

    Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Leverkusen
20.30: Ökölvívás, profi gála, Monte-Carlo

    Eurosport 1
 8.20 és 13.50: Északi összetett, világkupa, Ruka
 9.35: Sífutás, világkupa, Ruka, női 10 km és férfi 15 km klasszikus
13.00 és 14.30: Sílövészet, világkupa, Östersund, váltók
16.15: Síugrás, világkupa, Ruka
18.50: Alpesi sí, világkupa, Killington, női óriás-műlesiklás
20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louis, férfi lesiklás

    Eurosport 2
11.00: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong
14.40 és 19.45: Sznúker, brit bajnokság, 2. forduló, York
18.35: Szánkó, világkupa, Lake Placid

    Digisport 1
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Brighton
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Watford
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lecce

    Digisport 2
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Torino
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Dijon

    Digisport 3
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers

    Spíler1 TV
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City
15.55: Labdarúgás, FA Kupa, Portsmouth-Altrincham
18.25: Labdarúgás, FA Kupa, Eastleigh-Crewe Alexandra

    Spíler2 TV
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Real Betis
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal


    december 1., vasárnap:
    
    M4 Sport
 6.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Brazília-Franciaország
 9.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Magyarország-Spanyolország
13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam
16.15: Vízilabda, férfi ob I, Pécs-Miskolc
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvár-Ferencváros
21.45: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, döntő

    Sport 1
 4.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Nordhorn
16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szkopje-Veszprém
22.00: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Dallas Mavericks

    Sport 2
13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Sandhausen-Stuttgart
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Freiburg
19.00: Amerikaifutball, NFL, Baltimore Ravens-San Francisco 49ers
22.30: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Oakland Raiders

    Eurosport 1
 9.00 és 13.45: Északi összetett, világkupa, Ruka
10.00 és 11.20: Sífutás, világkupa, Ruka, női 10 km és férfi 15 km üldözéses
12.15 és 15.45: Sílövészet, világkupa, Östersund, férfi 10 km és női 7,5 15 km sprint
14.40 és 16.45: Síugrás, világkupa, Ruka
18.55: Alpesi sí, világkupa, Killington, női lesiklás
20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louis, férfi szuperóriáis-műlesiklás

    Eurosport 2
 9.25: Asztalitenisz, férfi világkupa, Csengtu
11.30: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong
14.00 és 19.45: Sznúker, brit bajnokság, 2. forduló, York

    Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-SPAL
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Bologna
20:45: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco – Paris Saint-Germain

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Arsenal
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Villach
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Roma

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Milan
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-St. Étienne

    Spíler1 TV
14.55: Labdarúgás, FA Kupa, Northampton Town-Notts County
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Everton

    Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Leganés
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atheltic Bilbao-Granada
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Osasuna
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Levante
20.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Barcelona

Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor