Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    november 22., péntek:
   
    M4 Sport
11.45: Labdarúgás, az Európa-bajnoki pótselejtező sorsolása
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Zalaegerszeg
20.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Szenegál-Oroszország
21.45: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Portugália-Nigéria

    Sport 1
11.45: Labdarúgás, az Európa-bajnoki pótselejtező sorsolása
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Paderborn

    Sport 2
 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
13.45 és 20.00: Darts, Players Championship Finals, Minehead

    Eurosport 1
 8.55 és 13.00: Autósport, FIA Formula-E, Szaúd-Arábia, selejtező és 1. forduló
17.50: Síugrás, világkupa, Wisla

    Eurosport 2
14.00 és 19.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

    Digisport 1
20.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Lille

    Digisport 2
19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Salzburg

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Mallorca

    november 23., szombat:
    
    M4 Sport
13.00: Vízilabda, női ob I, Ferencváros-BVSC
14.15: Kosárlabda, férfi NB I, Fehérvár-Debrecen
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Diósgyőr
23.15: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Uruguay-Olaszország

    Sport 1
 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
13.45 és 21.15: Darts, Players Championship Finals, Minehead
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Kielce
19.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, León-Balatonfüred

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leipzig-Köln
20.30: Labdarúgás, Libertadores Kupa, döntő, Flamengo-River Plate
23.15: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Minnesota Timberwolves-Phoenix Suns

    Eurosport 1
 8.55 és 13.00: Autósport, FIA Formula-E, Szaúd-Arábia, selejtező és 2. forduló
10.05: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Levi
11.10: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg
15.50: Síugrás, világkupa, Wisla
19.50 és 21.35: Lósport, Global Champions Tour, Prága

    Eurosport 2
10.00 és 15.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg
13.05: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Levi
18.00: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (ISL), London

    Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Tottenham Hotspur
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nice
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nantes

    Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Rennes

    Spíler1 TV
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea

    Spíler2 TV
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Barcelona
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Valencia
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad


    november 24., vasárnap:
    
    M4 Sport
12.45: Labdarúgás, női NB I, Ferencváros-Diósgyőr
15.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Győri ETO
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Zalaegerszeg

    Sport 1
 3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Deontay Wilder-Luis Ortiz
13.45 és 20.15: Darts, Players Championship Finals, Minehead
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Celje-Szeged

    Sport 2
 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Leipzig
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Hertha
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Dallas Cowboys

    Eurosport 1
10.05 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Levi
11.15: Síugrás, világkupa, Wisla

    Eurosport 2
 9.55, 11.35 és 13.40: Szánkó, világkupa, férfi és csapat váltó, Innsbruck
18.00: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (ISL), London

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Parma
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Brescia
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Udinese
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Cagliari

    Digisport 2
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Zvolen
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Marseille

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Monaco
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Montpellier

    Spíler1 TV
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Manchester United

    Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Getafe
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Atheltic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Alavés
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Sevilla

Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor