Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    szeptember 3., péntek:
    

    M4 Sport
10.00: Paralimpia, Tokió
11.30 és 15.00: Forma-1, Holland Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
13.45: Forma-3, Holland Nagydíj, időmérő edzés
17.00 és 19.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, elődöntő, Szerbia-Törökország, Belgrád
20.00: Röplabda, női Európa-bajnokság, elődöntő, Hollandia-Olaszország, Szerbia

    Duna World
17.00: Labdarúgás, stadionavató mérkőzés, Topolya-Ferencváros

    Sport 1
20.30: Ökölvívás, profi gála, Bacskai Balázs-Guido Nicolas Pitto, Budapest

    Sport 2
18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, csoportkör, Skelleftea-Lugano
20.30: Röplabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Ukrajna-Szerbia

    Eurosport 1
11.00: Kerékpár, Madrid Challenge, 2. szakasz
14.00: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 19. szakasz
17.45: Tenisz, US Open

    Eurosport 2
16.50: Tenisz, US Open
21.00: Golf, PGA Tour

    Spíler 1
18.00: Kézilabda, férfi SEHA Liga, elődöntő, Meskov Breszt-PPD Zagreb
20.30: Kézilabda, férfi SEHA Liga, elődöntő, Telekom Veszprém-Motor Zaporizzsja

    Arena 4
10.30: Motorsport, Superbike, Magny-Cours, 1. szabadedzés
12.45 éa 18.45: Darts, PDC European Tour, Hungarian Trophy, Budapest

    szeptember 4., szombat:
    
    M4 Sport
 3.45 és 13.15: Paralimpia, Tokió
10.30 és 17.45: Forma-3, Holland Nagydíj, 1. és 2. sprintfutam
12.00: Forma-1, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés
15.00: Forma-1, Holland Nagydíj, időmérő edzés
20.00: Röplabda, női Európa-bajnokság, döntő, Belgrád

    M4 Sport+
18.00: Labdarúgás, női NB I, ETO FC Győr-Ferencváros

    Sport 1
14.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Finnország-Kazahsztán
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Ciprus-Oroszország
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Ukrajna-Franciaország

    Sport 2
14.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, csoportkör, Frölunda-Zürich Lions
16.30: Autósport, Wseries, 6. futam, Zandvoort
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Szerbia-Luxemburg
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Hollandia-Montenegró

    Digisport 1
10.15: Autósport, DTM, Red Bull Ring, 1. időmérő
13.25: Autósport, DTM, Red Bull Ring, 1. verseny
15.05: Autósport, DTM Trophy, Red Bull Ring, 1. verseny

    Eurosport 1
 0.00 és 17.45: Tenisz, US Open
13.00: Kerékpár, Madrid Challenge, 3. szakasz
14.00: Kerékpár, Benelux-körverseny, 6. szakasz
15.15: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz

    Eurosport 2
 0.00 és 16.50: Tenisz, US Open
12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupaverseny, La Seu
13.50: Motorsport, Superbike, Magny-Cours, 1. futam
21.00: Golf, PGA Tour

    Arena 4
 9.00: Motorsport, Superbike, Magny-Cours, 3. szabadedzés
 9.45: Motorsport, Supersport, Magny-Cours, SSP300, időmérő edzés
10.15: Motorsport, Supersport, Magny-Cours, SSP, időmérő edzés
11.00: Motorsport, Superbike, Magny-Cours, időmérő edzés
12.45 éa 18.45: Darts, PDC European Tour, Hungarian Trophy, Budapest

    szeptember 5., vasárnap:
    
    M4 Sport
10.45: Forma-3, Holland Nagydíj, főfutam
15.00: Forma-1, Holland Nagydíj, futam
18.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Albánia-Magyarország

    M4 Sport+
14.00 és 16.00: Lovassport, négyesfogathajtó Európa-bajnokság

    Sport 1
14.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Franciaország-Wales
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Anglia-Andorra
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Svájc-Olaszország

    Sport 2
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.00: Kézilabda, férfi Európa-liga, selejtező, 1. forduló, visszavágó, Dobrogea Sud Constanta-Csurgó
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Belgium-Csehország

    Digisport 1
10.15: Autósport, DTM, Red Bull Ring, 2. időmérő
13.25: Autósport, DTM, Red Bull Ring, 2. verseny
15.05: Autósport, DTM Trophy, Red Bull Ring, 2. verseny

    Eurosport 1
 0.00 és 21.00: Tenisz, US Open
10.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Sucsinszk
11.55: Autósport, Porsche Szuperkupa, Holland Nagydíj
15.30: Kerékpár, Benelux-körverseny, 7. szakasz
17.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 21. szakasz

    Eurosport 2
 0.00 és 16.50: Tenisz, US Open
12.25 és 13.50: Motorsport, Superbike, Magny-Cours, 2. futam
21.00: Golf, PGA Tour

    Spíler 1
16.30: Kézilabda, férfi SEHA Liga, a 3. helyért
19.00: Kézilabda, férfi SEHA Liga, döntő

    Arena 4
 1.30: Amerikaifutball, NCAA, 1. forduló
11.00: Motorsport, Superbike, Magny-Cours, Superpole Race
12.45 éa 18.45: Darts, PDC European Tour, Hungarian Trophy, Budapest

Fel