Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    október 25., péntek:
    
    M4 Sport
16.45 és 20.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

    Sport 1
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Köln

    Sport 2
17.30: Tenisz, ATP-torna, Bécs
19.15: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel
23.00: Darts, BDO World Masters, Purfleet

    Eurosport 1
16.20 és 18.50: Motorsport, superbike világbajnoki-sorozat, Katar, időmérő és 1. futam
21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Leicester City

    Digisport 2
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Monaco

    Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Sassuolo

    Spíler1 TV
19.00: Motorsport, superbike világbajnoki-sorozat, Katar, 1. futam
23.55: Motorsport, Moto3, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Deportivo Alavés

    október 26., szombat:
    
    M4 Sport
 7.45: Motorsport, túraautó-világkupa (WTCR), Szuzuka, 1. futam
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Debrecen
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Zalaegerszeg
19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, időmérő
21.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, Magyarország-Nigéria

    Sport 1
 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, körkapcsolás
 4.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Utah Jazz
13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Stuttgart
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Dortmund
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Bremen
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Miami Heat

    Sport 2
14.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel
19.00: Darts, BDO World Masters, Purfleet

    Eurosport 1
 7.50: Motorsport, túraautó-világkupa (WTCR), Szuzuka, 1. futam
 9.50 és 12.50: Alpesi sí, világkupa, Sölden, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam
14.50 és 18.50: Motorsport, superbike világbajnoki-sorozat, Katar, időmérő és 2. futam
17.05: Motorsport, supersport világbajnoki-sorozat, Katar, futam
21.15: Autósport, Porsche Kupa, Mexikó, 1. futam

    Eurosport 2
18.00: Úszás, Nemzetközi úszó-liga (ISL), 4. állomás, Budapest
21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

    Digisport 1
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Juventus
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Brescia

    Digisport 2
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Chelsea

    Digisport 3
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Metz

    Spíler1 TV
 0.50 és 1.45: Motorsport, Moto2 és MotoGP, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés
 3.30, 4.25 és 5.20: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Ausztrál Nagydíj, időmérő
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Aston Villa
17.10: Motorsport, supersport világbajnoki-sorozat, Katar, futam
18.55: Motorsport, superbike világbajnoki-sorozat, Katar, 2. futam

    Spíler2 TV
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Mallorca
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Eibar
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao

    október 27., vasárnap:
    

    M4 Sport
 3.15: Motorsport, túraautó-világkupa (WTCR), Szuzuka, 3. futam
13.15: Labdarúgás, Jet-Sol Liga, Ferencváros-MTK
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-Ferencváros
19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, futam
23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, Japán-Hollandia

    Sport 1
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Frankfurt

    Sport 2
15.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel
18.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Seattle Seahawks
21.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Cleveland Browns

    Eurosport 1
 3.20: Motorsport, túraautó-világkupa (WTCR), Szuzuka, 3. futam
 9.50 és 12.50: Alpesi sí, világkupa, Sölden, férfi óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam
17.00: Autósport, Porsche Kupa, Mexikó, 1. futam
19.15: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

    Eurosport 2
 7.00: Kerékpár, Saitama Criterium
18.00: Úszás, Nemzetközi úszó-liga (ISL), 4. állomás, Budapest

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sampdoria
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Napoli
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Marseille

    Digisport 2
 9.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Milan
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Toulouse
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Klagenfurt

    Spíler1 TV
 2.45, 3.55 és 5.15: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Ausztrál Nagydíj, futam
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Wolverhampton Wanderers

    Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Sociedad
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Betis
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Espanyol
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Valencia




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor