Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    augusztus 23., péntek:
    
    M4 Sport
 9.15 és 17.15: Úszás, junior-világbajnokság, Budapest
14.45: Kajak-kenu, világbajnokság, Szeged
20.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Észtország, Budapest

    Sport 1
 8.00: Darts, World Series, Hamilton
20.00: Lósport, Kincsem+
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Borussia Dortmund

    Sport 2
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Göztepe
21.30: Golf, Atlanta

    Eurosport 1
11.20: Síugrás, nyári Grand Prix, Hakuba
14.50: Lovassport, Európa-bajnokság, Rotterdam
18.35: Tenisz, US Open, selejtező

    Eurosport 2
15.20: Kerékpár, dán körverseny, 3. szakasz

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Everton

    Spíler1 TV
 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.10, 14.05 és 15.05: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

    Spíler2 TV
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sevilla FC
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Villarreal

    augusztus 24., szombat:
    
    M4 Sport
 9.15 Úszás, junior-világbajnokság, Budapest
11.15 és 14.45: Kajak-kenu, világbajnokság, Szeged
17.45: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Debrecen
20.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Románia, Budapest

    Duna World
17.25 Úszás, junior-világbajnokság, Budapest

    Sport 1
 1.00 és 3.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem, elődöntők
 8.00: Darts, World Series, Hamilton
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Werder Bremen
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayern München
20.45: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Fenerbahce

    Sport 2
 2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Detroit Lions-Buffalo Bills
15.00: Lósport, Kincsem+
20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-FC Porto
23.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem, döntő

    Eurosport 1
 0.00: Tenisz, US Open, selejtező
11.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Hakuba
13.30: Kerékpár, Tour de l’avenir, 9. szakasz
15.00 és 16.50: Nyári sílövészet, világbajnokság, Minszk
18.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 1. szakasz

    Eurosport 2
15.00: Kerékpár, dán körverseny, 4. szakasz

    Digisport 1
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Chelsea
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Napoli

    Digisport 2
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Girondins Bordeaux

    Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Nantes

    Spíler1 TV
 8.45: Autósport, V8 Supercars bajnokság
 9.55, 10.50 és 11.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
15.15: Labdarúgós, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace
17.55: Labdarúgós, angol bajnokság, Liverpool-Arsenal

    Spíler2 TV
13.35, 15.10 és 16.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, 1. időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2
14.00, 15.35 és 16.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, 2. időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2
16.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Eibar
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Valladolid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valencia

    augusztus 25., vasárnap:
    
    M4 Sport
 9.15 Úszás, junior-világbajnokság, Budapest
11.15 és 14.45: Kajak-kenu, világbajnokság, Szeged
17.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Ferencváros

    Duna World
17.25 Úszás, junior-világbajnokság, Budapest

    Sport 1
13.30: Kézilabda, német férfibajnokág, Leipzig-Füchse Berlin
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Eintracht Frankfurt
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-VfL Wolfsburg
20.30: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasay-Konyaspor

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
16.00: Kézilabda, német férfibajnokág, Melsungen – Flensburg-Handewitt
19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Portimonense-Sporting CP
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Gil Vicente-SC Braga

    Eurosport 1
13.30: Kerékpár, Tour de l’avenir, 10. szakasz
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 2. szakasz

    Eurosport 2
10.00: Autósport, Szuzuka
14.00 és 17.00: Motokrossz, világbajnokság, Svédország
15.00: Lovassport, Európa-bajnokság, Rotterdam

    Digisport 1
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Manchester City
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AC Milan
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Nimes
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-Rennes
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Toulouse

    Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio

    Spíler1 TV
 9.55, 10.35, 10.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, bemelegítés, Moto3, MotoGP, Moto2 
11.55, 13.20, 15.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Newcastle United
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Leicester City

    Spíler2 TV
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Espanyol
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Atlético Madrid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Betis




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Facebook

Új hírek

Több Sportműsor