Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat és vasárnap

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    november 11., péntek:
    
    M4 Sport
16.25: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés, Interlagos
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Hollandia-Németország
19.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő, Interlagos

    Sport 1
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Cremonese

    Eurosport 1
10.00: Túraautó, világkupa, Bahrein, selejtező
13.30 és 15.00: Kerékpár, terepkerékpár, Superprestige Niel
17.00: Túraautó, világkupa, Bahrein, 1. futam

    Eurosport 2
19.00: Golf, US PGA Tour, Houston, 2. nap

    Arena4
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

    Match4
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Nice


    november 11., szombat:
    
    M4 Sport
14.05: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Debreceni VSC
16.25: Forma-1, Brazil Nagydíj, 2. szabadedzés, Interlagos
18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Horvátország-Dánia
20.30: Forma 1, Brazil Nagydíj, sprintfutam, Interlagos

    M4 Sport+
15.50: Labdarúgás, NB I, Paksi FC-Újpest FC
18.05: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszegi TE-Kecskeméti TE
20.20: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Norvégia-Svédország

    Sport 1
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lecce
22.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Brooklyn Nets

    Sport 2
14.00 és 20.00: Darts, Grand Slam of Darts, 1. nap, csoportmérkőzések

    Eurosport 1
 7.45: Túraautó, világkupa, Bahrein, 2. futam
13.45 és 22.30: Sznúker, UK Championship, 1. forduló
18.30: Pályakerékpár, Bajnokok Ligája, Mallorca

    Eurosport 2
 4.55: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, supersport
 6.00: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, superbike
11.30: Autósport, bahreini nyolcórás verseny
21.00: Tenisz, ATP-torna, Next Gen-döntő

    Spíler 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Brentford
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Southampton
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Chelsea
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Arsenal

    Arena 4
 1.30: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, 3. szabadedzés
 2.45: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, superpole, supersport
 3.30: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, superpole, superbike
 5.00: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, 1. futam, supersport
 6.30: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, 1. futam, superbike
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-RB Leipzig
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Bayern München
21.30: Amerikaiutball, egyetemi bajnokság

    Match 4
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Leeds United
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Toulouse


    november 12., vasárnap:
    
    M4 Sport
11.20: Labdarúgás, NB II, MTK Budapest-Pécsi MFC
13.30: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Kisvárda Master Good
15.45: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC
19.00: Forma 1, Brazil Nagydíj, futam, Interlagos

    M4 Sport+
14.50: Jégkorong, Sárközy Tamás emléktorna
17.50: Labdarúgás, NB I, Vasas FC-Mezőkövesd Zsóry FC
20.25: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Franciaország-Montenegró

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, Israel Adesanya-Alex Pereira, New York
11.30: Rali, magyar bajnokság, Zemplén-rali
12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Torino
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Fiorentina
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio

    Sport 2
14.00 és 20.00: Darts, Grand Slam of Darts, 1. nap, csoportmérkőzések

    Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, UK Championship, 1. forduló

    Eurosport 2
 4.55: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, supersport
 6.20: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, superbike
14.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb, Torino

    Spíler 1
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Manchester United

    Arena 4
 3.30: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, superpole-futam, superbike
 5.00: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, 2. futam, supersport
 6.30: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, 2. futam, superbike
15.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Seattle Seahawks
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-Minnesota Vikings
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Green Bay Packers-Dallas Cowboys

    Match 4
13.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Auxerre
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Aston Villa
17.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Union Berlin
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Olympique Marseille

Fel