Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    június 1., kedd:
    
    M4 Sport
17.00: A magyar labdarúgó-válogatott szűkített Európa-bajnoki keretének bejelentése
18.30: Futsal, NB I, döntő, 2. mérkőzés, Haladás-Berettyóújfalu

    Sport 1
11.00: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Riga, Kanada-Finnország
15.00: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Riga, Szlovákia-Csehország
17.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Horvátország-Örményország
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Lengyelország-Oroszország

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
19.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportkör, Riga, Oroszország-Fehéroroszország

    Eurosport 1
10.55 és 20.55: Tenisz, Roland Garros

    Eurosport 2
11.00 és 16.05: Tenisz, Roland Garros
14.20: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 3. szakasz

    Arena 4
19.45: Kosárlabda, spanyol bajnokság, rájátszás, Tenerife-San Pablo Burgos
22.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, rájátszás, Barcelona-Juventut Badalona

    június 2., szerda:
    
    M4 Sport
17.00: Kézilabda, női NB I, DVSC Schaeffler-Győri Audi ETO
19.00: Kézilabda, férfi NB I, döntő, 1.  mérkőzés, Mol-Pick Szeged – Telekom Veszprém

    Sport 1
17.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Fehéroroszország-Azerbajdzsán
20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Dánia

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
19.00: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, C csoport, 4. forduló, Prága, Csehország-Magyarország
21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Wales

    Eurosport 1
10.55 és 20.55: Tenisz, Roland Garros

    Eurosport 2
11.00 és 16.05: Tenisz, Roland Garros
14.20: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz

    Arena 4
20.00: Kézilabda, francia bajnokság




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor