Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    május 18., kedd:
    
    M4 Sport
 9.50: Úszás, Európa-bajnokság, előfutamok, Duna Aréna
18.00: Úszás, Európa-bajnokság, elődöntő és döntők, Duna Aréna
20.15: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Szombathely-Szolnok

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

    Eurosport 1
14.00: Kerékpár, andalúz körverseny, 1. szakasz

    Digisport 1
12.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Leicester City

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Parma
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Torino FC

    Digisport 3
21.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád

    Spíler 1
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Fulham

    Spíler 2
19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester City

    Arena 4
19.00: Labdarúgás, angol harmadosztály, rájátszás, Oxford United-Blackpool
21.15: Labdarúgás, angol negyedosztály, rájátszás, Newport-Forest Green

    május 19., szerda:
    
    M4 Sport
 9.50: Úszás, Európa-bajnokság, előfutamok, Duna Aréna
18.00: Úszás, Európa-bajnokság, elődöntő és döntők, Duna Aréna
20.45: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés, Szolnok-OSC

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain – THW Kiel
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Flensburg-Handewitt – Aalborg HB

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
18.00: Atlétika, Golden Spike, Ostrava
20.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, döntő, Atalanta-Juventus

    Eurosport 1
12.50: Kerékpár, Giro d’Italia, 11. szakasz

    Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Aston Villa
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Liverpool

    Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Parma
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Wolverhampton Wanderers
21.00: Tenisz, WTA-torna, Belgrád

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Sheffield United

    Spíler 1
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal

    Spíler 2
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-West Ham United

    Arnea 4
19.00: Labdarúgás, angol harmadosztály, rájátszás, Lincoln-Sunderland




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor