Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    május 11., kedd:
    
    M4 Sport
 8.45: Műúszás, Európa-bajnokság, páros szabadprogram, Budapest
12.15: Műugrás, Európa-bajnokság, női 1 m, selejtező, Budapest
16.00: Műúszás, Európa-bajnokság, egyéni rövidprogram, döntő, Budapest
19.30: Műugrás, Európa-bajnokság, toronyugrás vegyespáros, döntő, Budapest
20.30: Műugrás, Európa-bajnokság, női 1 m, döntő, Budapest

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Sivasspor
21.30: Baseball, MLB, alapszakasz, San Francisco Giants-Texas Rangers

    Eurosport 1
12.00: Kerékpár, Giro d’Italia, 4. szakasz

    Eurosport 2
10.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

    Digisport 2
10.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese

    Spíler 1
18.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leicester City
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Crystal Palace

    május 12., szerda:
    
    M4 Sport
 8.45: Műúszás, Európa-bajnokság, egyéni szabadprogram, döntő, Budapest
 9.45 és 12.00: Kajak-kenu, európai olimpiai pótkvalifikációs verseny, Szeged
11.00 és 14.30: Nyíltvízi úszás, Európa-bajnokság, női és férfi 5 km, Budapest
12.30: Műugrás, Európa-bajnokság, férfi 1 m, selejtező, Budapest
16.00: Kerékpár, Tour de Hongrie, 1. szakasz
19.15 és 20.45: Műugrás, Európa-bajnokság, vegyespáros 3 méter szinkronműugrás és férfi 1 méter, döntő, Budapest

    Sport 1
 4.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-New York Knicks
18.30: Kézilabda, férfi Bjanokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Meskov Breszt-Barcelona
20.30: Kézilabda, férfi Bjanokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kiel – Paris Saint-Germain

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Hertha

    Eurosport 1
13.05: Kerékpározás, Giro d’Italia, 5. szakasz

    Eurosport 2
10.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

    Digisport 1
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Arsenal

    Digisport 2
10.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

    Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Juventus

    Spíler 1
19.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Athletic Bilbao

    Arena 4
20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hibernian




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor