Connect with us

Sportműsor

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda

Élő tv-sportközvetítések – Kedd, szerda


A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    március 9., kedd:
    
    M4 Sport
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Juventus-FC Porto

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.00: Jégkorong, svéd bajnokság, Skelleftea-Lulea

    Eurosport 1
14.15: Kerékpározás, World Tour

    Eurosport 2
 9.50: Síakrobatika, világkupa, Almati

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
21.00: Tenisz, WTA-torna, Guadalajara

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

    Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Borussia Dortmund-Sevilla FC

    Arena 4
10.00: Síakrobatika, világkupa, Almati

    március 10., szerda:
    
    M4 Sport
14.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, MOL Fehérvár FC-Budafoki MTE
17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, Debreceni VSC-MTK Budapest
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain – FC Barcelona

    Sport 1
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Werder Bremen

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás

    Eurosport 1
14.15: Kerékpározás, World Tour

    Eurosport 2
 9.50: Síakrobatika, világkupa, Almati
13.30: Kerékpározás, World Tour, Tirreno Adriatico

    Digisport 1
 9.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Southampton
21.00: Tenisz, WTA-torna, Guadalajara

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Rennes

    Spíler 1
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao

    Spíler 2
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Liverpool-RB Leipzig

    Arena 4
10.00: Síakrobatika, világkupa, Almati




Kattints a kommenteléshez

Hagyj üzenetet!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Facebook

Új hírek

Több Sportműsor